Jej torebki warte są kilkadziesiąt tys. złotych, ale ma w domu miejsce, które potrzebuje złotej rączki

Przed wami podróż do mieszkania, które znajduje się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Gwiazda, która tam mieszka, jak sama mówi, ciężko pracowała, by móc kupić sobie tak wyjątkowy apartament.

Więcej odcinków znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Często zastanawiamy się, jak wyglądają domy osób publicznych i gwiazd, które znamy z internetu czy pierwszych stron gazet. Choć w erze social mediów sporo możemy podejrzeć na swoich smartfonach, to jednak wciąż niektóre z pomieszczeń pozostają wielką tajemnicą. 

Top modelka o zjawiskowej urodzie 

W dzisiejszym odcinku przeniesiemy się na ostatnie piętro pięknego apartamentowca, który położony jest w bardzo luksusowej okolicy. Mieszka tam gwiazda, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Swoją karierę rozpoczęła jako młoda dziewczyna, a jej rozwój oglądaliśmy na ekranach naszych telewizorów w popularnym telewizyjnym show. Później sprawy potoczyły się naprawdę szybko i coraz więcej zagranicznych mediów pisało o tej Polce. 

Przez moment mieszkała trochę w Polsce, trochę za granicą, ale ostatecznie znalazła swoje miejsce na ziemi, którym jest ten apartament. Nieziemski widok zza okna, duża garderoba i przestrzeń to tylko nieliczne z atutów tego domu. Pierwszy gość zdradza nam historie związane z przedmiotami znajdującymi się w tym pięknym mieszkaniu, a także pokazuje miejsce, któremu przydałaby się wizyta złotej rączki. Zobaczcie sami, kogo odwiedziła kamera "GwiazDomu". 

Zobacz wideo

Gazeta.pl stawia na rozwój angażujących formatów wideo. Po udanych debiutach nowych programów w jesiennej ramówce z 2021 r. nadszedł czas na kolejną rozrywkową propozycję dla użytkowników portalu. Na stronie głównej Gazeta.pl oraz w serwisie Kobieta.Gazeta.pl debiutuje program „GwiazDom", w ramach którego osoby ze świata sportu, muzyki, kina i show-biznesu otworzą przed widzami drzwi do swoich domów. Wszystko odbędzie się w dość nietypowy sposób - odwiedzana z kamerą gwiazda pokaże użytkownikom Gazeta.pl dwa pomieszczenia ze swojego domu, a dodatkowo Agnieszka Matracka, prowadząca program wylosuje dla niej dwie dodatkowe rzeczy do pokazania z "domku tajemnic", czyli specjalnego zestawu kart. Mogą one wskazać np. pamiątkowe przedmioty, miejsca w domu, a także dodatkowe pomieszczenie.

Premiera nowego odcinka "GwiazDom" w co drugi wtorek o godz. 19:00 na stronie głównej Gazeta.pl

Marta Wiśniewska, Michał Wiśniewski i Fabienne Ta sukienka na studniówkę Fabienne Wiśniewskiej to hit!

Weronika Zoń Gwiazda "Top Model" przeszła metamorfozę. Internauci podzieleni: "starzej o 15 lat"

Więcej o: