Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej odchodzą. Wolą życie singielki

Wolą życie singielki, niż trwać w związku, w którym czują się nieszczęśliwe. Przedstawicielki tych znaków zodiaku uważają, że życie jest zbyt krótkie, by zmarnować je z nieodpowiednią osobą. Nie boją się same podejmować decyzji o rozstaniu.

Więcej o znakach zodiaku przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Jedni w to wierzą, inni zupełnie nie. Mówi się jednak, że znaki zodiaku determinują w każdym z nas pewne cechy charakteru. Otóż kobiety spod tych znaków zodiaku nie mają cierpliwości do tego, by ratować związek z mężczyzną, który nie widzi problemów i nie ma zamiaru starać się w żaden sposób, czy pracować nad relacją. W takich sytuacjach te znaki zodiaku odchodzą, by szukać szczęścia z kimś innym.

Wolą być same, niż tkwić w związku bez perspektyw. Mają bowiem ogromne poczucie własnej wartości i doskonale wiedzą, że w każdym wieku mogą znaleźć nowego partnera i żyć pełnią życia, w pełnym miłości, pasji i zrozumienia związku, gdzie obu stronom zależy tak samo mocno. Oczywiście każde takie zestawienie należy traktować z dystansem i przymrużeniem oka. 

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej odchodzą. Nie chcą żyć w związku, który nie daje im szczęścia

BaranKobiety spod tego znaku chętnie przejmują inicjatywę w nawiązywaniu znajomości, a później romansach. Lubią miłosne gierki, flirt oraz emocje, które towarzyszą nawiązywaniu nowych, romantycznych relacji. Nawet w stałym związku lubią utrzymywać z partnerem tę miłosną grę. Nieustanne zabieganie o siebie płynące z obu stron jest niezbędne. Jeśli tego brakuje, odchodzi.

Wodnik: Zodiakalne Wodniczki nigdy do niczego się nie zmuszają, już szczególnie jeśli chodzi o związki. Jeśli tylko dostrzega, że jej relacja z mężczyzną przygasa i jest nie do uratowania, podejmuje stanowcze kroki. Kobiety spod tego znaku nie boją się zmian, więc gdy zauważa, że jej partner nie ma ochoty pracować nad ich relacją, decyduje się na rozstanie.

Waga: To zwykle bardzo uczuciowe i ciepłe kobiety, które bardzo angażują się w związek i dbają o niego całym sercem. Musi jednak mieć poczucie, że partner również stara się dbać o ich relację. Jeśli druga strona staje się obojętna, Waga pokazuje ciemniejszą stronę swojej osobowości. Z dnia na dzień potrafi stracić zainteresowanie związkiem i odchodzi w poszukiwaniu relacji, która da jej szczęście.

Więcej o: