Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Znów jest na diecie? Niewiele znalazło się na talerzu

Karolina Szostak po raz kolejny postanowiła uchylić rąbka tajemnicy swojej codzienności. Dziennikarka udostępniła na Instagramie zdjęcie jednego z ostatnich posiłków. Co znalazło się na talerzu? Czyżby znów była na diecie?

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Karolina Szostak należy do tego grona znanych osób polskiego show-biznesu, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Dziennikarka na profilu zgromadziła do tej pory ponad 168 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami swojego życia. Kilka lat temu Karolina Szostak przeszła również spektakularną metamorfozę i schudła 30 kg. Jednak sposób, który pomógł jej w osiągnięciu tego celu, cały czas budzi skrajne emocje.

Dziennikarka otwarcie przyznaje bowiem, że szczuplejszą sylwetkę oraz lepsze samopoczucie zawdzięcza m.in. diecie dr Dąbrowskiej, która nazywana jest leczniczą głodówką. Wiele osób wróżyło wówczas dziennikarce szybki efekt jo-jo, ona jednak cały czas pozostaje w dobrej formie. Jednak jak przyznała w jednym z wywiadów, na taki post przechodzi regularnie dwa razy w roku:

 Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki

- zdradziła.

Karolina Szostak pokazała swój posiłek. Znów jest na diecie?

Kilka miesięcy temu Karolina Szostak ponownie była na popularnym poście, a przykładowe posiłki pokazywała na swoim Instagramie. Wówczas na pudełkach cateringu można było dostrzec, że w ciągu dnia dziennikarka spożywa jedynie 600 kcal. Internauci oraz internautki bardzo szybko zauważyli efekty. Jedni byli zachwyceni, inni wręcz przeciwnie. - Już niech Pani nie chudnie, bo teraz jest super; Dla mnie już nie do poznania, przesada; Można przesadzić z odchudzaniem, oj można - komentowali pod jej zdjęciami. Teraz dziennikarka po raz kolejny postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała jeden ze swoich posiłków. Na talerzu Karoliny Szostak znalazł się grillowany ser, papryka oraz brokuły. Jak widać, dziennikarka na co dzień również bardzo dba o swoje żywienie i korzysta z dietetycznych cateringów. 

Karolina Szostak pokazała swój posiłekKarolina Szostak pokazała swój posiłek https://www.instagram.com/karolinaszostak/

Więcej o: