Ubiera się jak celebrytki i pokazuje, że rozmiar nie ma znaczenia: "Wyglądasz nawet lepiej"

Furore w sieci robi publikując zdjęcia, odtwarzając stylizacje znanych osób ze światowego show-biznesu. Przy okazji udowadnia kobietom, że moda nie ma rozmiaru i kobiety plus size mogą również wyglądać stylowo, kobieco i szykownie.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Stylizacyjne wpadki gwiazd na ślubach

Katie Sturino to amerykańska influencerka, autorka oraz założycielka marki kosmetycznej. Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 664 tys. internautek oraz internautów. Katie jest również przedstawicielką ruchu body positive, a swoją internetową działalnością wspiera wiele kobiet. 

Naśladuje stylizacje gwiazd i pokazuje, że rozmiar nie ma znaczenia: "Powinno być na świecie więcej takich osób"

Katie Sturino całkowicie akceptuje swoje ciało i uczy tego również inne kobiety. Influencerka największą popularność w sieci zdobyła publikowaniem zdjęć, na których z powodzeniem odtwarza stylizacje znanych kobiet show-biznesu. Katie pokazuje tym samym, że każda kobieta może ubierać się jak jej ulubiona aktorka, modelka, piosenkarka czy członkini rodziny królewskiej, a rozmiar nie ma przy tym absolutnie żadnego znaczenia. Pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się komentarze, że Katie wygląda w danym zestawie nawet lepiej niż gwiazda. Ona jednak zaznacza, że zupełnie nie chodzi jej o taki sposób myślenia.

Nigdy nie chodzi o to, kto nosi to lepiej. Taki sposób myślenia po prostu trzyma nas w dołku!

- przypomina regularnie pod postami.

Więcej stylizacji Katie Sturino znajdziesz w galerii na początku artykułu.

 

W komentarzach regularnie pojawiają się również komplementy, słowa zachwytu oraz podziękowania za to, co robi dla kobiet:

Uwielbiam Twój profil
Zmieniasz naszego ducha we właściwy sposób
Jesteś taka wspaniała!
Ta seria, którą robisz, wiele dla mnie znaczy
Twoje posty dają mi tyle nadziei, że mogę nosić trendy i znaleźć rzeczy, które mi pasują

- czytamy.

 
Więcej o: