Kobiety, które mają te ładne imiona damskie powinny uważać. Zazwyczaj źle lokują swoje uczucia

Właścicielki tych ładnych imion damskich dla ukochanego zrobią wszystko. Nie można tego samego zazwyczaj powiedzieć o ich partnerach, którzy często w rozmowach mijają się z prawdą. Kobiety o tych imionach są niestety w relacjach zbyt łatwowierne, co często może dla nich kończyć się złamanym sercem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Szukasz imienia dla dziecka? Nie popełnij tych błędów

Miłość to niewątpliwie piękne uczucie, jeśli trafimy na odpowiedniego mężczyznę. Niestety posiadaczki tych pięknych imion damskich często pakują się w relacje bez przyszłości. Wybrankowie ich serca to zazwyczaj niestabilne emocjonalnie osoby, którym nie w głowie stałe związki. Jednak w szczególności kobiety, o tych czterech imionach są mimo wszystko skłonne uwierzyć we wszystko, co usłyszą.  

Bardzo łatwo zmanipulować kobietami o imieniu Agata

Kilka komplementów wystarczy Agatom, by mężczyzna niemal od razu skradł ich serce. Wynika to z faktu, że nie potrafią być one same. Potrzebują na co dzień dużo miłości i ciepła, które odwzajemniają całkowitym oddaniem. Muszą więc uważać, wstępując kolejne związki, gdyż mają tendencję do nawiązywania relacji z kobieciarzami, którzy każdej szepczą te same miłe słówka.

Marzeny najczęściej upatrują winy w sobie

Winę za wszelkie konflikty w relacji Marzeny przypisują sobie. Wynika to ze strachu przed porzuceniem, dlatego wolą wmawiać sobie, że to w nich leży problem, który wymaga poprawy. Partner szybko to zauważa, wykorzystując to z czasem przy praktycznie każdej okazji. 

Anety bywają zazwyczaj zależne od mężczyzny 

Aneta jest bardzo oddana partnerowi, gdyż bardzo pragnie mieć dom i rodzinę. W efekcie czego często bywa zależna od mężczyzny i stara się za wszelką cenę go nie stracić. Mężczyźni wykorzystują to, manipulując kobietami o imieniu Aneta, dlatego powinny one zachować szczególną czujność. 

Joanny ciągle powtarzają ten sam błąd

Joanny lubią typowych "bad boy", którzy obiecują im, że się zmienią. I choć Joanny bardzo w to wierzą i starają się partnerowi w tym pomóc, to historia ta zawsze kończy się tak samo. Wyidealizowany obraz mężczyzny i zbyt duży kredyt zaufania, prędzej czy później stają się powodem ich złamanego serca

Więcej o: