Prezent na walentynki dla przyjaciela - 5 pomysłów na upominek dla bliskiej osoby

Prezent na walentynki dla przyjaciela to miły, ale jednocześnie ważny gest. Dowiedz się, co możesz podarować bliskiej Ci osobie w tym szczególnym dniu.

Co na walentynkowy prezent dla przyjaciela - kupować czy nie?

Co na walentynkowy prezent dla przyjaciela i czy należy obdarować go upominkiem w ten dzień? Zdania na ten temat są wyraźnie podzielone. Jedni uważają, że to tylko i wyłącznie dzień zakochanych, inni z kolei wychodzą z założenia, że przyjaźń to także relacja, która upoważnia do podarków w ten dzień. Dodajmy, że druga połówka to także przyjaciel / przyjaciółka. Sprawdź zatem propozycje prezentów, które sprawdzą się zawsze i są uniwersalnym wariantem.

Walentynkowy prezent dla przyjaciela - zimowy zestaw dla kinomaniaka

Walentynkowy prezent dla przyjaciela może mieć jak najbardziej użyteczny charakter. Zwłaszcza jeżeli nie mamy pojęcia jaki podarunek będzie odpowiednią propozycją dla obdarowanej osoby. Dlatego też przychodzimy do Was z zestawem, który możecie stworzyć samodzielnie, a jest nim: ciepły koc - bluza, poducha, miękkie skarpety i coś na ząb. Luty to miesiąc, w którym jeszcze możemy cieszyć się dłuższymi wieczorami i większość spędzi je na dobrym kinie w towarzystwie bliskiej osoby. Zestaw dla kinomaniaka, możemy ubogacić o pyszną herbatę i drobne przekąski.

Zobacz wideo Zaskocz ukochaną osobę w walentynki. To prostsze, niż myślisz!

Pomysł na walentynkowy prezent dla przyjaciela - hipsterska czapka i szalik

Pomysł na walentynkowy prezent dla przyjaciela może być także w postaci zimowej czapki i szalika. Tego typu elementów garderoby nigdy za wiele. Polecamy zestawy wykonane z naturalnych materiałów. Są bezpieczna dla skóry i o wiele lepszej jakości, a tym samym możemy je dłużej użytkować.

Zobacz też: Ciasta i desery walentynkowe: czym zaskoczyć ukochanego?

Prezent na walentynki dla przyjaciela - lista musi zawierać praktyczne podarunki 

Praktyczny prezent na walentynki dla przyjaciela? Lista takich podarunków musi zawierać kubek termiczny. Życie w naszych czasach charakteryzuje się bardzo szybkim tempem. Często podróżujemy i niestety nie zawsze mamy chwilę w ciągu dnia, aby spokojnie zjeść posiłek czy napić się czegoś ciepłego. Dobrą alternatywą jest zainwestowanie w kubek, czy też obiadowe termiczne pojemniki, dzięki którym będziemy mieć ciepły posiłek zawsze pod ręką. Ciekawym rozwiązaniem są naczynia termiczne z inspirującymi napisami.

Prezent na walentynki dla przyjaciela. Koszulka z ciekawą grafiką walentynkową

T-shirt z nadrukiem, który motywuje do działania lub przypomina o uczuciach do drugiej osoby to zawsze miły dodatek w naszej szafie. Praktycznie, ładnie i twarzowo. Koszulkę można kupić w gotowym wariancie lub wykonać ją na zamówienie.

Prezent na walentynki dla przyjaciela. Kosz łakoci z pyszną herbatą, kawą i smakowymi nalewkami

Kolejna propozycja może wydawać się nieco banalna. Jednak nic bardziej mylnego. Któż z nas nie lubi poczęstować się czymś pysznym. Walentynki są doskonałą do tego okazją! Do zestawu możemy dołożyć imbryk z podgrzewaczem dzięki temu będziemy mieć dłuższy dostęp do gorącej herbaty.

Zobacz też: Najlepsze filmy na walentynki- sprawdź najlepsze tytuły na udany walentynkowy wieczór

Więcej o: