Joanna Koroniewska zrelacjonowała randkę z Maciejem Dowborem. "Chciał przyoszczędzić"

Joanna Koroniewska podzieliła się w mediach społecznościowych refleksją, którą nasunęła jej ostatnia randka z mężem. - Czy wszyscy faceci po wielu latach związku przestają być romantyczni? - zastanawiała się aktorka, relacjonując kulisy wspólnego wyjscia z Maciejem Dowborem.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Fani szczególnie cenią parę za wyjątkowe poczucie humoru i dystans do świata, które regularnie pokazują na swoich social mediach. Nie inaczej stało się i tym razem.

Ma 25 lat, apartament wart 2 mln złotych, ale nie wszystko w jej domu jest idealne:

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska o randce z Maciejem Dowborem

Koroniewska podzieliła się w sieci krótkim filmikiem, dokumentującym jej ostatnią randkę z mężem. Z typową dla siebie dozą humoru zdradziła, że nie wszystko przebiegło tak, jak sobie tego wyobrażała.

- Kiedy myślisz, że Twój facet zabiera Cię na romantyczną randkę... A okazuje się, że chciał przyoszczędzić i kupił pizze na kawałki ( że niby jak za studenckich czasów) - napisała na udostępnionym przez siebie nagraniu. - Czy wszyscy faceci po wielu latach związku przestają być romantyczni? - zastanawiała się.

Fanki jak zawsze doceniły poczucie humoru pary, dzieląc się przy tym swoimi historiami.

Oj tak... nawet nie trzeba bylo wielu lat tylko moze rok
Haha jakie to prawdziwe
Mój nigdy nie był, więc jakby rozczarowanie mniejsze
Lepsza taka romantyczna randka niż żadna
Nieodgadnione są drogi męskiej logiki
Jesteście zdrowo pokręceni

- komentowały fanki. - Lepsza taka romantyczna randka niż żadna - skwitowała z kolei jedna z nich.

Joanna Koroniewska na randce z Maciejem DowboremJoanna Koroniewska na randce z Maciejem Dowborem https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Więcej o: