Agata Rubik pokazała swój posiłek na diecie. Co znalazło się na jej talerzu?

Agata Rubik postanowiła poodpowiadać na Inastagramie na pytania fanek i fanów. Jedno z nich dotyczyło obiadu. Żona Piotra Rubika postanowiła pokazać, co tego dnia wylądowało na jej talerzu. Zdradziła również, co jadł mąż oraz córki.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ma 25 lat, apartament wart 2 mln złotych, ale nie wszystko w jej domu jest idealne

9 stycznia Agata Rubik po raz pierwszy w tym roku stanęła na wadze, co zrelacjonowała na swoim Instagramie. Wówczas waga pokazała 64,6 kg, co biorąc pod uwagę jej wzrost (173 cm), jak najbardziej mieści się w normie. Agata Rubik stwierdziła jednak, że lepiej czuje się ważąc mniej i postanowiła schudnąć kilka kilogramów. - To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże. Cel do kwietnia 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Wyleczyłam się z postów, diet sokowych. (...) I żeby była jasność, nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza - napisała na Instagramie.

Tydzień później znów zważyła się na oczach obserwatorek i obserwatorów. - Spadek wagi o 1,7kg. Całkiem sporo, ale ważenie było po podróży. Mimo wszystko, w tym tygodniu ostro wzięłam się za siebie. Ograniczyłam węglowodany, całkowita rezygnacja z białego pieczywa, ryżu i makaronu. Słodkie, owocowe śniadania zamieniłam na jajka. Zrobiłam w tym tygodniu 4 treningi cardio i jeden siłowy. Kolejne ważenie za tydzień ;) Mobilizacja rośnie! - przyznała.

Agata Rubik pokazała swój posiłek na diecie. "Dla każdego, co innego"

Teraz Agata Rubik postanowiła poodpowiadać na pytania swoich instagramowych fanek oraz fanów. Wśród ich nie zabrakło oczywiście tych dotyczących diety. Jedna z osób zapytała o liczenie kalorii oraz dietę pudełkową:

Nie liczę kalorii. Nie korzystam też aktualnie z pudełek. W dietach pudełkowych największym problemem jest to, że jesz to, co ktoś ma ochotę Ci zaserwować, a niekoniecznie to, na co Ty masz ochotę - napisała na InstaStories. 

Inna natomiast ciekawa była, co żona Piotra Rubika przygotowała tego dnia na obiad:

Dzisiaj dla każdego, co innego. Dla mnie burak z kozim serem. Piotr nie znosi koziego sera, więc jadł rybę, a dziewczynki pierogi ruskie. Helena w wersji GF - odpowiedziała.

Agata Rubik pokazała swój posiłek na diecie. Co znalazło się na jej talerzu? (zdjęcie ilustracyjne)Agata Rubik pokazała swój posiłek na diecie. Co znalazło się na jej talerzu? (zdjęcie ilustracyjne) https://www.instagram.com/agata_rubik/

Więcej o: