Dzieli ich aż 27 lat. Różnica wieku nie była przeszkodą dla ich miłości. "Wtedy się w nim zakochałam"

Chociaż takie związki są coraz powszechniejsze, nadal wzbudzają spore emocje i zainteresowanie. Jednak jak pokazują przykłady znanych par, spora różnica wieku nie jest przeszkodą, by stworzyć udaną relację.

Więcej ciekawych artykułów znajdziecie na

Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców:

Dorota Segda i Stanisław Radwan są małżeństwem od ponad 20 lat. Ich związek od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie. To dlatego, że dzieli ich aż 27 lat. Co ciekawe, aktorka i kompozytor przez lata pracowali razem. Jednak uczucie nie pojawiło się od razu. Zanim zostali parą, on był żonaty z Mają Zającówną. Z kolei mężem Segdy był Jan Korwin Kochanowski.

Wszystko zmieniło w czasie wyjazdu teatralnego do Japonii. - Trzeciego dnia pobytu obchodziliśmy koniec dyrektorowania Stanisława Radwana. Wtedy się w nim zakochałam. Czułam, że spotkałam miłość swojego życia i że jeśli natychmiast nie przerwę tamtego związku, to się uduszę - wyznała Dorota Segda w jednym z wywiadów. 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

Izabela Janachowska oraz Krzysztof Jabłoński pobrali się w 2014 roku. Jabłoński jest straszy od swojej żony o 27 lat. Jednak tancerka wielokrotnie podkreślała, że nie ma to dla nich znaczenia. - Wiek partnerów niewiele ma do rzeczy. W żadnej sytuacji nie daje gwarancji sukcesu - wyznała w jednym z wywiadów.

Izabela Janachowska z mężem Mąż Izabeli Janachowskiej jest milionerem. Możliwe, że sami dołożyliście się do jego fortuny

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura oraz jego żona Edyta od kilkunastu lat tworzą udany związek. Owocem ich miłości jest trójka dzieci.

Na początku zastanawiałem się nad tym, co mogę mieć wspólnego z dziewiętnastoletnią dziewczynką. Poznajesz drugą osobę i to jest wielka niewiadoma. Jednak Edytka była osobą bardzo dojrzałą, to było cudowne zaskoczenie, rozsiewała urok wokół siebie, dzięki niej czułem się młodszy. Wszystko rozumiałem, co ona do mnie mówi. Na pewno dla mężczyzny jest to rodzaj wyzwania. Osoba młodsza ma więcej siły, ma większą wydolność, jest ładniejsza

- wyznał aktor w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Beata Ścibakówna i Jan Englert

Kolejna para to Jan Englert i Beata Ścibakówna. Dzieli ich 25 lat. Warto wspomnieć, że aktor był nauczycielem swojej przyszłej żony w szkole teatralnej. Owocem ich związku jest córka Helena. 

Różnica wieku nie była przeszkodą dla miłościRóżnica wieku nie była przeszkodą dla miłości Fot. Grażyna Jaworska / Agencja Wyborcza.pl

Antonina Turnau i Marek Kondrat

Kilka lat temu ogromne zainteresowanie wzbudził związek Marka Kondrata z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau. W marcu 2018 roku para doczekała się dziecka. - Każde życie powinno mieć związek z miłością. Uważam, że przysięgę małżeńską "aż do śmierci" powinno się składać nie wcześniej niż w wieku 65 lat - powiedział aktor w wywiadzie, którego udzielił "Gazecie Wyborczej". 

Z kolei w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym" opowiedział o późnym ojcostwie. - Jestem szczęśliwym człowiekiem, jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas - zdradził w wywiadzie. 

Może cię także zainteresować:

W rolę Patrizii Reggiani w filmie 'Dom Gucci' wcieliła się Lady Gaga Patrizia Reggiani miała żal do Lady Gagi. "To nie ma nic wspólnego z pieniędzmi"

Więcej o: