Księżna Kate zrobiła furorę w kolczykach z sieciówki. Kosztują 40 złotych

Księżna Kate i książę William w minioną środę pojawili się z wizytą w jednym z londyńskich muzeów. Tradycyjnie uwagę poddanych przykuła modna stylizacja księżnej, którą uzupełniła kolczykami za jedyne... 40 złotych.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Księżna Kate jako członkini brytyjskiej monarchii musi przestrzegać surowych zasad dotyczących ubioru. Middleton doskonale jednak odnalazła się w tej roli, a jej stylizacje zawsze prezentują się niezwykle efektownie, spełniając przy tym wszelkie wymogi królewskiej etykiety. Mimo że księżna ma dostęp do królewskich klejnotów i może pozwolić sobie na kreacje od najznamienitszych projektantów, równie często pokazuje się w ubraniach i biżuterii z popularnych sieciówek.

Chcesz wychodzić na zdjęciach jak rodzina królewska? Zastosuj te triki:

Zobacz wideo

Tak stało się i tym razem. Księżna Kate, która towarzyszyła mężowi podczas oficjalnej wizyty w londyńskim Foundling Museum, po raz kolejny umiejętnie połączyła kreację od luksusowych projektantów z tanimi dodatkami, sięgając po kolczyki z popularnej sieci handlowej. Model, który miała na sobie księżna, pochodzi ze sklepu "Accessorize" i kosztuje jedynie 7 funtów, czyli niecałe 40 złotych.

Fani, jak zwykle docenili skromność księżnej, a kolczyki w mgnieniu oka zniknęły ze sklepowych półek. Stylowe?

 
Więcej o: