Niebezpieczny trend z TikToka. "Wylądowałam w szpitalu z czasową utratą wzroku"

TikTok stał się miejscem, w którym internauci z niemal całego świata wymieniają się różnego rodzaju trikami, czy poradami. I choć wiele z nich jest naprawdę przydatnych, równie wiele z nich okazuje się być po prostu niebezpieczna. Doskonale przekonała się o tym Tilly Whitfeld, która o mało nie straciła wzroku.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

O tym, jak szkodliwe może być stosowanie się do internetowych rad, przekonała się 21-letnia Tilly Whitfield, uczestniczka australijskiego programu "Big Brother". Jak się okazało, tuż przed wzięciem udziału w programie, Whitfeld zdecydowała się odtworzyć urodowy trend z TikToka, który o mały włos nie przypłaciła utratą wzroku.

Moda to jej praca, pasja... i to widać w jej mieszkaniu wartym 2 mln złotych!

Zobacz wideo

Niebezpieczny trend z TikToka

Do wszystkich, którzy pytają, dlaczego w programie ciągle mam na twarzy maseczkę z niebieskiej glinki – tak wyglądała moja twarz na tydzień przed wejściem do domu Wielkiego Brata i dlatego zawsze miałam na sobie makijaż, a moja cera była zawsze zakryta - napisała pod serią zdjęć, na których możemy zobaczyć jej twarz pokrytą krwawiącymi ranami.

Domowy sposób na gęste brwi? Dzięki tej metodzie będą rosły jak szalone (zdjęcie ilustracyjne)Tę roślinę masz w swoim domu. Jej miąższ błyskawicznie zagęści i wzmocni brwi

- To wynik próby usunięcia strupów, których nabawiłam się podczas odtwarzania triku urodowego, który zobaczyłam na TikToku dwa miesiące przed "Big Brotherem" - wyjaśniła.

Jak się okazało, Tilly cudem uniknęła permanentnego uszczerbku na zdrowiu. - Proszę, proszę, nie wykonujcie żadnych procedur urodowych w domu lub samemu. Ja wylądowałam w szpitalu z czasową utratą wzroku w związku z opuchlizną i byłam bardzo chora przez infekcję. Nie wspominając już o tym, że moją twarz z trudem można było rozpoznać. Zostawcie takie rzeczy profesjonalistom – apelowała Tilly, która zachęcona trendem na TikToku, zdecydowała się wykonać... domową akupunkturę twarzy.

 

Agata Rubik pokazała swój posiłek na diecieAgata Rubik pokazała swój posiłek na diecie. Co znalazło się na jej talerzu?

Więcej o: