Ta tajemnicza linia na dłoni to linia Anioła Stróża. Ma ją niewiele osób na świecie

Na twojej dłoni znajdziesz przeróżne linie, w tym linie papilarne. Jest jednak taka, którą posiadają nieliczni, a nawet można powiedzieć - wybrani. To linia Anioła Stróża. Szczęśliwców, którzy ją mają czeka miła niespodzianka.

Tajemnicza linia na dłoni, czyli linia Anioła Stróża może mieć duży wpływ na nasze życie. To z pozoru banalna kwestia anatomii, ale niektórzy odnajdują w niej większy sens. Wystarczy przyjrzeć się swoim dłoniom i znaleźć odpowiednie miejsce, a potem wyczytać, co do przekazania ma nam los. Sprawdź, czy należysz do grupy wybranych szczęśliwców, którym sprzyja opieka, szczęście i dobro. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Gdzie znajduje się linia Anioła Stróża? Nie każdy ją ma

Linia Anioła Stróża nie jest trudna do odnalezienia i widać ją niemal "jak na dłoni". Znajduje się równolegle do linii życia, jednak zazwyczaj położona jest ona bliżej kciuka. Linia ta jest krótsza i nieco mniej wklęsła. Najwięksi szczęśliwcy posiadają ją na obu dłoniach.

Linia Anioła Stróża, czyli linia Marsa. Dlaczego warto ją mieć i co oznacza?

Linia Anioła Stróża jest nazywana także linią Marsa. Zdaniem osób, które zajmują się ezoteryką i wiarą w przeznaczenie, jest to linia, która chroni, rodzaj talizmanu na ciele. Jeśli znajduje się na jednej dłoni - chroni w szczególnych momentach. Jeśli na dwóch - chroni przez całe życie i sprowadza na daną osobę pasmo szczęśliwych zdarzeń. Osoby z linią Anioła Stróża na dłoni zazwyczaj są pewne siebie i mają mocną osobowość, są zdecydowane i zawsze walczą o swoje. To także linia sukcesów.

Czy linia Anioła Stróża zawsze działa? To zależy od posiadacza tego "talizmanu"

Trzeba pamiętać o tym, że wszelkie horoskopy, czy inne wierzenia w nadprzyrodzone siły to jedynie rodzaj "magii" który nie ma potwierdzenia w świecie nauki. Do takich spraw trzeba więc podchodzić z dystansem. Opłaca się jednak myśleć optymistycznie i wierzyć, że szczęście może nam sprzyjać. Specjaliści od linii Anioła Stróża mówią, że wiele zależy właśnie od nastawienia, a wtedy ten osobliwy "talizman" może mieć większą moc. Jeśli pozostanie niezauważony - będzie bezużyteczny.

Więcej o: