Panna młoda przygotowała dla swoich teściów wzruszającą niespodziankę. Jej gest poruszył tysiące internautów

Kelsey Kulick, która w listopadzie ubiegłego roku poślubiła swojego wieloletniego partnera Michaela, zdobyła się podczas ceremonii na naprawdę wyjątkowy gest. Specjalnie dla niesłyszących rodziców swojego męża, nauczyła się słów przysięgi w języku migowym.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary, w którym towarzyszy nam wiele emocji. Pierwsze spojrzenie, droga do ołtarza, aż w końcu pełna wzruszeń przysięga. I to właśnie moment, w którym młodzi ślubują sobie miłość i wierność uznawany jest z najważniejszy i najbardziej podniosły element ceremonii, który wywołuje łzy wzruszenia nie tylko u pary młodej, ale i ich rodziców.

Zobacz wideo

Wzruszający gest panny młodej dla niesłyszących teściów

Z tego, jak ważna dla rodziców jest przysięga, doskonale zdawała sobie sprawę Kelsey Kulick, która specjalnie dla swoich teściów zdobyła się na wyjątkowy gest. Rodzice jej wybranka Michaela, jak i kilkoro innych członków jego rodziny są osobami niesłyszącymi, dlatego na całą ceremonię wynajęto tłumaczy języka migowego. To jednak nie koniec - Kelsey postanowiła zaskoczyć bliskich mężczyzny, wypowiadając przysięgę zarówno w języku mówionym, jak i migowym. Jak tłumaczy, chciała to zrobić "z szacunku dla Michaela i jego rodziców".

Chociaż podczas ceremonii towarzyszył nam tłumacz, chciałam, żeby moja przysięga była wypowiedziana wyłącznie przeze mnie, nie tylko słowami mówionymi, ale także poprzez język migowy, tak aby wszyscy mogli zrozumieć, co mówię

- tłumaczyła Kelsey w rozmowie z portalem southernliving.com.

Kelsey i Michael tworzą parę od 2018 roku. W tym czasie kobiecie udało się opanować kilka podstawowych zwrotów do komunikacji z rodziną jej partnera, jednak płynna komunikacja w języku migowym wciąż sprawia jej problemy. W opanowaniu słów przysięgi pomogła jej więc ciocia Michaela, która jest żoną jego niesłyszącego wuja i jednocześnie była jedyną osobą, która wiedziała o przygotowanej przez Kelsey niespodziance.

Nagranie, na którym udokumentowano moment składania przez Kelsey przysięgi trafiło do sieci, w krótkim czasie stając się viralem, poruszając internautów z całego świata.

 
Więcej o: