Kasia Tusk pochwaliła się prezentem od męża. W komentarzach zawrzało: "Kogo na taki stać?"

Kasia Tusk udostępniła na Instagramie zdjęcie nowej torebki. Z podpisu można wnioskować, że jest to prezent od męża. Luksusowy podarunek sprawił, że w komentarzach zawrzało. - Czy Pani Tato byłby z takiej postawy dumny? - piszą pod postem.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jej torebki warte są kilkadziesiąt tys. złotych, ale ma w domu miejsce, które potrzebuje złotej rączki

Kasia Tusk jest niewątpliwie jedną z popularniejszych i bardziej cenionych blogerek modowo-lifestyle'owych w Polsce. Swoim minimalistycznym, ponadczasowym oraz pełnym szyku i klasy stylem podbija serca kobiet, które chętnie inspirują się stylizacjami prezentowanymi przez Kasię na blogu. Oprócz prowadzenia bloga, Kasia Tusk aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 409 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Kasia Tusk pochwaliła się prezentem od męża. W komentarzach zawrzało. Luksusowy podarunek podzielił internautki

Kasia Tusk opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie nowej torebki marki Chanel. Z opisu posta wywnioskować można, że otrzymała ją w prezencie od swojego męża. - Hubby <3 @chanelofficial #onparledemode #llemerci #thenoisetier - napisała. Kto by pomyślał, że jedno zdjęcie torebki może wywołać wśród polskich internautek tyle skrajnych emocji.

 

Pod postem pojawiło się bowiem nie tylko wiele komentarzy od kobiet, które zachwycone były nową torebką Kasi, lecz także od tych, które były nią wręcz oburzone:

Cudowny mąż i prezent
Idealna
No nieźle, a kogo na taki oryginał stać?!
Piękna. Eteryczna. Cudowny prezent. Brawo dla męża
Torebka w cenie samochodu? Serio? Dla mnie to żałosne. Ludzi zaraz nie będzie stać na prąd, gaz itd., a Ty się chwalisz torebką w takiej cenie. Masakra.
Co trzeba mieć w głowie, nie wspomnę o sercu, żeby gromadzić rzeczy, które sprzedawane są za niemoralne kwoty?
Ależ nasze społeczeństwo jest dziwne. Zawiść na każdym kroku, zaglądanie do portfela innych na porządku dziennym. Co innych interesuje na co ktoś wydaje swoje pieniądze? Halko, czy to z Waszego portfela mąż Kasi wziął pieniądze na ten prezent?
Ludzie wyluzujcie trochę z tymi komentarzami, że ważniejsze piękno wewnętrzne, uczucia, że to tylko marka itd.
"Żółć" to jednak najlepsze polskie słowo. Pięknie opisuje mentalność Polaków

- czytamy.

Niektóre z internautek zarzuciły także Kasi Tusk, że kasuje komentarze:

Czemu Pani usuwa komentarze? Czy Pani Tato byłby z takiej postawy dumny?
Nieprzychylne komentarze są usuwane. Brawo

- pisały.

Chyba coś mnie ominęło, bo nic nie kasowałam. Może autor sam usunął dyskusję. Jeśli chce Pani coś dodać, co według Pani zostało usunięte, to proszę to śmiało zrobić w odpowiedzi do mojego komentarza

- odpowiedziała Kasia Tusk ucinając dyskusję na temat usuwania komentarzy.

Więcej o: