Aneta Zając zachwyciła fanów odmienioną sylwetką. "Jest moc, cudownie wyglądasz"

Aneta Zając, znana z roli Marysi w serialu "Pierwsza Miłość" przeszła w ostatnim czasie spektakularną metamorfozę. Aktorka postawiła na zmianę nawyków żywieniowych i regularne treningi, których efektami chętnie chwali się na Instagramie.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Aneta Zając może poszczycić się mianem jednej z najbardziej lubianych polskich aktorek. Fani cenią ja za sympatyczne usposobienie i niezwykłą, rzadko spotykaną w show-biznesie, skromność. Aktorka, mimo że mocno strzeże swojej prywatności, chętnie dzieli się na Instagramie ułamkami swojej codzienności, gdzie śledzi ją ponad 250 tysięcy użytkowników.

Moda to jej praca, pasja... i to widać w jej mieszkaniu wartym 2 mln złotych!

Zobacz wideo

Ostatnio aktorka pochwaliła się tam zdjęciem wykonanym tuż po treningu, do którego zapozowała w przykuwającej wzrok neonowej stylizacji. - A do wiosny już tuż-tuż - napisała pod fotografią, dziękując swojemu trenerowi za "wycisk" podczas treningu.

Sekretarz Młodej Lewicy pokazał, ile kosztuje chleb na wsi. To jest Polski ŁadSekretarz Młodej Lewicy pokazał, ile kosztuje chleb na wsi. To jest Polski Ład

Fani od razu zwrócili uwagę na odmienioną figurę aktorki, licznie komplementując jej przemianę w komentarzach.

Wow. Pięknie wyglądasz
Anetko, cudownie wyglądasz
Pani Anetka tak zaraża tym uśmiechem i daje taką energię, że aż czuć wiosnę
No Anetka, jest moc, cudownie wyglądasz
Dla mnie już masz świetną figurę, oby tak dalej, Anetko

- pisali zachwyceni metamorfozą fani.

Jak jednak zdradziła Zając, nie zamierza na tym poprzestać. - Pięknie, forma jest - skomplementował aktorkę internauta. - Jeszcze nie ma, ale dziękuję! - odpowiedziała aktorka, zapowiadając dalszą walkę o swoją wymarzoną figurę.

 

Śledził, pisał listy, a później zamordował. Miss Polski zginęła od czterech ciosów nożem (zdjęcie ilustracyjne)Pisał listy, a później zamordował. Miss Polski zginęła od czterech ciosów nożem

Więcej o: