Niezwykły widok w warszawskim autobusie: Niektórzy to się wożą. "Co na to Bąbel Trzaskowski?"

Na facebookowym profilu SKM: Warszawska Szybka Kolej Miejska pojawiło się zdjęcie zrobione w jednym z warszawskich autobusów. Uwieczniono na nim trójkę podróżujących psiaków. Jednak to nie same pupile wywołały poruszenie, a sposób ich transportu.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ten widok chwyta za serce. Te psiaki tak słodko śpią

Coraz częściej, jeśli jest taka możliwość, wiele osób zamiast zostawiać psy w same w domu, decyduje się zabierać je ze sobą. Niezależnie od tego, czy podróż odbywa się autem czy komunikacją miejską, należy wówczas zadbać o bezpieczeństwo swojego pupila. Ostatnio jednym ze stołecznych autobusów podróżowały psy, których sposób transportu z pewnością zaskoczył wiele osób.

Niezwykły widok w warszawskim autobusie. Sposób transportu piesków robi wrażenie

Czworonogi podróżujące stołecznym autobusem to trzy psy rasy yorkshire terrier. Uwagę zwrócił zarówno sposób ich transportu, czyli wózek, jak i sam jego wygląd. Drewniana rama, ozdobny łańcuch ze sztucznych kwiatów oraz siatka, która zamontowana została dla bezpieczeństwa, by pupile nie wyskoczyły z niego w sytuacji, gdyby coś np. je wystraszyło.

Widok ten do tego stopnia wydał się interesujący dla administratorów strony SKM: Warszawska Szybka Kolej Miejska, że postanowili opublikować tę fotografię na Facebooku. W opisie humorystycznie nawiązali do buldożka francuskiego imieniem Bąbel, czyli pupila prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

Niektórzy to się wożą, ciekawe, co na to Bąbel Trzaskowski?
Super sprawa taki wózeczek
Ale super, mojemu pieskowi by się spodobało

- komentowali internauci.

Odpowiedzieć na "zaczepkę" umieszczoną w poście postanowiły osoby prowadzące stronę na Facebooku Miasto Stołeczne Warszawa. Do komentarza załączyli również fotomontaż ze zdjęciem psa Rafała Trzaskowskiego:

Co na to Bąbel? Bąbel na to pozdrawiam SKM: Warszawska Szybka Kolej Miejska

- napisali.

Więcej o: