Lidlomix: Kiedy w Lidlu 2022? Wielofunkcyjny robot ponownie zagości na sklepowych półkach

Lidlomix, czyli wielofunkcyjny robot kuchenny znów zawita do sklepów Lidl. Sklep na jakiś czas wstrzymał jego sprzedaż, ale wygląa na to że będzie można go nabyć ponownie. Ta użyteczna maszyna nieco przypomina popularny Thermomix. Jakie są zalety tych urządzeń?

Lidl w swojej ofercie ma przeróżne produkty. Oprócz artykułów spożywczych możemy w nim znaleźć modne ubrania, zabawki dla dzieci, czy urządzenia ułatwiające codzienne życie. Sklep oferuje też kosmetyki, oraz akcesoria dla zwierząt. Co jakiś czas powraca z popularnymi produktami, które były dostępne w sprzedaży czasowej. Takim produktem jest Lidlomix, który okazał się prawdziwym hitem! Rekordowa sprzedaż tego robota kuchennego sprawiła, że Lidl co jakiś czas przywraca to urządzenie do swojej oferty. Na jakiś czas Lidlomix jednak zniknął ze sklepowych półek. Miało to związek z podobieństwem do popularnego Thermomixa marki Vorwerk. Monsieur Cuisine Connect marki Silvercrest, bo tak brzmi pełna nazwa Lidlomixa nie naruszył jednak zdaniem sądu patentu konkurencji. Czy to oznacza, że już niedługo ponownie zagości w sklepach?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kuchenne katastrofy. Jak uratować zbyt słoną lub za tłustą zupę? Jak wyczyścić przypalony garnek?

Lidlomix, czyli Monsieur Cuisine Connect marki Silvercrest. Co to jest?

Lidlomix, który zyskał uznanie wielu konsumentów, to wielofunkcyjne urządzenie, które ułatwia gotowanie. Potrafi...po prostu gotować. Inteligentny robot kuchenny posiada bazę przepisów, dotykowy ekran, uniwersalne naczynie, masę czujników oraz funkcje: ważenie, mieszanie, siekanie, miksowanie, gotowanie, blendowanie, gotowanie na parze, podgrzewanie czy podsmażanie. Jest to świetne ułatwienie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, lub po prostu "nie mają ręki do gotowania". W Lidlu to urządzenie do tej pory kosztowało 1899 złotych. Nie wiadomo, czy w tej samej cenie powróci w przyszłości.

Małgorzata Rozenek-Majdan Małgorzata Rozenek w kurtce z wyprzedaży. Podobna w Zara, HM

Thermomix, czyli podobny, ale inny robot kuchenny. Ile kosztuje?

Podobnym urządzeniem do Lidlomixa jest Thermomix, którego pomysłodawcy oburzyli się na wieść o produkcji jego lidlowego "brata". Thermomix to maszyna marki Vorwerk. Łączy 20 funkcji w jednej kompaktowej obudowie: waży, miesza, blenduje, emulguje, sieka, miksuje, rozdrabnia, mieli, ubija, wyrabia, roztapia, podgrzewa, gotuje, gotuje w niskich i w wysokich temperaturach, gotuje na parze, praży, dusi, karmelizuje, rumieni. Producenci gwarantują "wspaniałe efekty gotowania". Cena tego inteligentnego robota kuchennego jest jednak dość wysoka. Urządzenie kosztuje 5 395 złotych.

Ile kalorii mają pączki? Ich wartość enegretyczna może się różnić w zależności od nadzienia czy polewy Kiedy jest Tłusty Czwartek 2022? Ich dawna receptura zadziwia

Lidlomix kiedy w Lidlu 2022? Póki co musimy zaczekać i spojrzeć na inne oferty

Sprawa sądowa została wyjaśniona na korzyść Lidla, a to oznacza, że Lidlomix, czyli Silvercrest Monsieur Cuisine Connect, może wrócić do sprzedaży jeszcze w 2022 roku. Kiedy dokładnie? Termin nie jest jeszcze znany. Lidl postanowił ulepszyć swoje urządzenie i na dziś wiemy, że jeśli urządzenie wróci na półki, to Monsieur Cuisine Connect, czyli pierwszy Lidlomix pojawi się w nowej, ulepszonej wersji. W sklepach pojawiło się wiele podobnych urządzeń. Wielofunkcyjne, inteligentne roboty kuchenne to np. SAM COOK, czy ICOOK marki MPM. Również mogą pomóc oszczędzić czas i ułatwić codzienne gotowanie.

Więcej o: