Megawyprzedaż w Zara: kozaki damskie taniej o 459 zł! Ta cena to hit. Podobne w sklepach CCC i Eobuwie

Kozaki damskie to jeden z elementów garderoby modnych w każdym sezonie zimowym i jesiennym. Buty te są wygodne i wygląda się w nich zjawiskowo! W sklepie Zara na wyprzedaży możesz mieć je 459 zł taniej. Podobne ceny na kozaki są w sklepach CCC i Eobuwie.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Buty, o których dziś mowa są często skórzane i wytrzymałe. Powinny nadawać się do przemierzania trudnych terenów. Buty te są z wysoką, sięgającą pod kolano cholewką i były nieodłącznym elementem stroju żołnierzy. Stąd też pochodzi inne, zamienne określenie na kozaki – oficerki. W sklepach CCC i Eobuwie i Zara możesz kupić je teraz na wyprzedaży.

Zobacz wideo Chiny. Klienci rzucili się na amerykański sklep

Megawyprzedaż w Zara: kozaki damskie taniej o 459 zł!

W poszukiwaniu pierwszej propozycji do dzisiejszego zestawienia postanowiliśmy zajrzeć do sklepu Zara. Naszą uwagę przykuły od razu skórzane kozaki na megawyprzedaży. Ich początkowa cena wynosiła 659,00 zł. Aktualnie możemy je mieć za 199,00 zł. Posiadają one stylowy obcas w formie słupka a do tego wysoką cholewkę sięgająca aż za kolano.

buty, kozakibuty, kozaki Zara

Eobuwie: kozaki Steve Madde teraz taniej o 46%. Ten model ma stylowy brązowy kolor

Niska temperatura nie wyklucza noszenia butów o kobiecym charakterze. Te botki na obcasie będą idealnie współgrać z cieplejszymi sukienkami midi czy maxi. Pochodzą ze sklepu Eobuwie i wykonane zostały z imitacji skóry. Zastosowane tu noski są w kształcie szpica, a cholewka sięga swoją długością do kolana. Cena tych kozaków została ostatnio obniżona o 46% i wynosi teraz 289,00 zł.

Buty kozakiButy kozaki Eobuwie

Wyprzedaż CCC: kozaki Gino Rossi. Ich cena jest niższa o 360 zł!

Kolejna już propozycja, jaką postanowiliśmy zaprezentować, została zauważona na półkach sklepu CCC. Są to stylowe botki marki Gino Rossi w kolorze czarnym. Wykonane zostały ze skóry, a cholewka sięga aż za kolano. Zastosowany tu obcas również pokryto skórą i jest w formie szpilki a jego wysokość to 8,5 cm. Cena tych butów wynosi na ten moment 239,94 zł.

kozakikozaki CCC

Więcej o: