To miała być zwykła studniówka, a skończyła się oświadczynami. Wideo wzruszy was do łez

To miała być zwykła studniówka, ale dla jednej z uczennic była naprawdę wyjątkowa. Dziewczyna, choć ze swoim chłopakiem zna się już naprawdę długo, to nie spodziewała się, że właśnie w tym dniu stanie się narzeczoną.

Więcej podobnych historii znajdziecie na Gazeta.pl

Studniówka to wyjątkowy dzień dla wszystkich uczniów, w końcu już za kilka miesięcy każdy z nich będzie musiał zmierzyć się z maturą. Wszyscy pięknie się ubierają i bawią do białego rana. Już sama studniówka jest naprawdę niesamowitym przeżyciem dla większości uczniów, ale ta dziewczyna zapamięta to znacznie dłużej. 

Zobacz wideo

Oświadczył się na studniówce

Na nagraniu, które zostało opublikowane w internecie, widzimy bawiących się uczniów i nauczycieli tańczących do piosenki Pawła Domagały "Weź nie pytaj". Nagle piosenka się kończy i wtedy jeden z uczniów klęka przed swoją partnerką, wyciąga pierścionek, a ta, choć zaskoczona rzuca mu się w ramiona, co jak wnioskujemy, było w tym momencie odpowiedzią "tak". Później pozostali uczniowie utworzyli koło, a w środku para zatańczyła swój pierwszy taniec jako narzeczeni. 

Jak donosi "Eska.pl" dziewczyna kompletnie się nie spodziewała, że jej chłopak oświadczy jej się właśnie na studniówce. 

Znamy się od gimnazjum, w zeszłym roku wybiła nam 5 rocznica związku. O zaręczynach rozmawialiśmy dość długo, ale mimo wszystko nie spodziewałam się, że będzie to akurat na studniówce. Było to dla mnie bardzo duże zaskoczenie. Ślub planujemy za około 4 lata. Kocham go za to, że czuję się przy nim bezpiecznie jak przy nikim innym. Patryk jest bardzo kochaną i troskliwą osobą.

- mówi Agata Świtoń, świeżo upieczona narzeczona. 

Również mama Agaty nie kryje wzruszenia całą sytuacją: -"Patryk jest nam bardzo bliski, traktujemy go już jak członka rodziny. W grudniu minęło 5 lat, jak się spotykają. Młodzi planują ślub za 4 lata, jak będzie, czas pokaże" - mówi Pani Katarzyna Świtoń.

Pod postem na Facebooku pojawiło się mnóstwo gratulacji. My również życzymy wszystkiego, co najlepsze Agacie i Patrykowi. 

A jak wyglądały wasze zaręczyny? Dajcie nam znać w komentarzach!

Więcej o: