Polska TikTokerka sprząta kuchnię w "melinie". "Ja bym się brzydziła wejść"

Niektóre z mieszkań potrafią być naprawdę zaniedbane. Przekonała się o tym TikTokerka Justyna, kryjąca się na TikToku pod nazwą "Cleanblue Octopus". Dziewczyna w sieci przekazuje triki dotyczące sprzątania, a także pokazuje mieszkania, które sprząta. To, co było w tej łazience, przeraża.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Ludzi możemy podzielić na tych, którzy lubią sprzątać i tych, którzy tego nie lubią. Justyna znana w sieci jako "Cleanblue Octopus" zalicza się do tej pierwszej grupy. Kobieta nie tylko sprząta w swoim mieszkaniu, ale również pomaga tym, którzy przestali sobie radzić z porządkiem. Cóż, niektóre z pomieszczeń są naprawdę w strasznym stanie, ale jak się okazuje, nie ma rzeczy niemożliwych. Zobaczcie, jak udało jej się posprzątać łazienkę w "melinie". 

Zobacz wideo

TikTokerka wysprzątała "melinę". Efekt zaskakujący 

To, co zastała w tej łazience TikTokerka było przerażające. Podłoga, która z pewnością na początku była biała, teraz kleiła się od brudu. Umywalka i wanna miały wszędzie zacieki. Mimo wszystko kobieta podjęła rękawice i wzięła się za szorowanie. Efekt jest naprawdę zaskakujący, choć jak sama przyznała całe mieszkanie i tak jest do remontu. 

Fani pod filmikiem są zszokowani, że Justyna w ogóle weszła do takiego miejsca. - "Ja bym się brzydziła wejść" - pisali. Inni z kolei zastanawiali się, jak bardzo opłacalna jest to praca. Kobieta przyznała, że sprzątanie takich miejsc to nie należy do najtańszych i trzeba za to sporo zapłacić. 

W mieszkaniu poza łazienką do wysprzątania było również inne pomieszczenie, które wyglądało jeszcze gorzej, a mianowicie kuchnia. "Uwaga na tych, co jedzą"- napisała TikTokerka. Nie da się ukryć, że bród był wszędzie. -"Wszystko odmakało 4 dni" - dodała Justyna. Zresztą zobaczcie sami. 

Jak dowiadujemy się z komentarzy, mieszkanie od dwóch lat nie było sprzątane. Właścicielka wynajęła usługi dziewczyny tuż po tym jak wynajmujący zmarł. Cóż, prawda jest taka, że takich mieszkań jest naprawdę wiele. Czasem niektóre osoby doprowadzają swoje domy do takiego stanu ze względu na chorobę czy tzw. zbieractwo. Niemniej jednak warto dbać o pomieszczenia znajdujące się w naszym domu, bo bakterie i drobnoustroje znajdujące się w nich mogą czasem doprowadzić do poważnych chorób.  

Więcej o: