Agata Rubik pokazała swoją kolację i stanęła na wagę: "Jak Małgorzata Rozenek, cudnie chudnę"

Agata Rubik relacjonuje na Instagramie swoją drogę do objęcia zamierzonego celu, czyli zrzucenia kilku kilogramów. Po dwóch tygoniach od pierwszego ważenia, znów stanęła na wagę. Pokazała również swoją kolację. - Noo, pięknie! - przyznała widząc wynik.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Gwiazdy, które przeszły ogromną metamorfozę i sporo schudły

Agata Rubik w pierwszej połowie stycznia postanowiła bardziej przypilnować swojej diety oraz treningów i zrzucić kilka kilogramów. Gdy żona Piotra Rubika po raz pierwszy w tym roku stanęła na wadze, ta pokazała wówczas 64,6 kg. Biorąc pod uwagę jej wzrost, jak najbardziej taka masa ciała mieści się w normie. Agata Rubik stwierdziła jednak, że jest to sporo jak na nią. - To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże. Cel do kwietnia 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Wyleczyłam się z postów, diet sokowych. Teraz zamierzam ograniczyć węglowodany, bo w ostatnim czasie bardzo dużo ich jadłam. I żeby była jasność, nawet się sobie teraz podobam, tylko jednak lepiej się czuję nieco mniejsza. Plus 3/4 ubrań jest teraz przyciasna... - napisała wówczas na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła fryzurę. To cięcie to hit w 2022 roku!

Agata Rubik pokazała swoją kolację i stanęła na wagę: "Jak Małgorzata Rozenek, cudnie chudnę"

Dwa tygodnie po pierwszym ważeniu, Agata Rubik znów postanowiła pokazać na Instagramie swoje postępy. - Ja, tak jak powiedziałam, jestem w dobrym ciągu, mam wrażenie, że tak jak Małgorzata Rozenek, cudnie chudnę, ale idę się zważyć. Waga prawdę mi powie - powiedziała na relacji. Okazuje się, że praca Agaty Rubik nie poszła na marne. Po dwóch tygodniach waga pokazała już 61,8 kg.

Noo, pięknie!

- skomentowała żona Piotra Rubika.

Kasia Cichopek pokazała brzuch i zrobiła furorę w sieci. Fani: 'Jaki szczupaczek' (zdjęcie ilustracyjne) Kasia Cichopek pokazała brzuch i zrobiła furorę w sieci. Fani: "Szczupaczek"

- Z tą wagą czuję się znacznie lepiej! Chciałabym zejść poniżej 60, ale i tak już jest super. Jestem z siebie mega dumna, że osiągnęłam ten spadek wagi zmianą podejścia, a nie jak zazwyczaj, dzięki dietom pudełkowym - dodała. Pokazała również swoją kolację. Agata Rubik postawiła tego wieczora na makaron z cukinii, brokuły oraz pieczarki w sosie pomidorowym.

Agata RubikAgata Rubik https://www.instagram.com/agata_rubik/

Więcej o: