Przymierzyła swoją suknię ślubną po 35 latach. Zupełnie nie przewidziała reakcji męża

Po spędzeniu dnia na poszukiwaniach idealnej sukni ślubnej dla swojej córki i powrocie do domu, Pat Trenkle postanowiła wyciągnąć i po 35 latach przymierzyć własną kreację. Reakcja męża na jej widok przeszła jej oczekiwania. - Byłam bardzo zaskoczona. Myślałam, że po prostu będzie się śmiać - przyznała.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami związanymi z przeróżnymi tematami. Znajdziemy tam układy taneczne, makijażowe czy domowe triki, przepisy oraz wiele innych inspiracji. Część obecnych na tej platformie osób, od czasu do czasu dzieli się również interesującymi historiami ze swojego życia. 

Przymierzyła swoją suknię ślubną po 35 latach. Reakcja męża? "Jeśli mój nie będzie tak reagować, to nie chcę takiego małżeństwa"

Pat Trenkle poznała swojego męża Chrisa ponad 40 lat temu. - Spotkaliśmy się w 1978 roku. On grał w zespole, a ja chodziłam na imprezy i oglądałam jak gra. W pewnym momencie po prostu zakochaliśmy się w sobie - powiedziała kobieta w rozmowie z insider.com. Jakiś czas temu, Pat wraz ze swoją dorosłą córką wybrała się na zakupy, by znaleźć dla niej idealną suknię ślubną. Kiedy przebierały w tych wyjątkowych kreacjach, Pat zaczęła myśleć o swojej własnej sukni ślubnej. Była zdumiona tym, jak różnią się dzisiejsze suknie od tych, które ona przymierzała. - Podczas ślubu dostałam wiele komplementów dotyczących sukienki. Teraz wygląda na przestarzałą, ale myślę, że wtedy była naprawdę ładna - powiedziała. Kiedy wróciły do domu, wraz z córką zaczęły o tym rozmawiać. 

Och, musisz zobaczyć tę sukienkę, Ash. Musimy zobaczyć, czy dam radę się w nią wcisnąć

- powiedziała do córki.

Choć Pat ostatni raz miała na sobie tę sukienkę 35 lat temu, okazało się, że nadal pasowała do niej idealnie.

- Chris nie wiedział, co tam robimy, a ja nawet nie wiedziałem, że mu pokażemy - powiedział Pat. W pewnym momencie postanowiła jednak sprawdzić reakcję męża. Złapała bukiet sztucznych kwiatów, które mieli w domu, by jeszcze bardziej przypominać pannę młodą i zeszła na dół. Całość nagrana została przez córkę, a później udostępniona przez nią na TikToku.

Żadna z nich nie przewidziała, jak bardzo uczuciowo zareaguje mężczyzna widząc po tylu latach swoją żonę w sukni ślubnej. Chris na nagraniu wygląda na zszokowanego. - Zaraz się popłaczę - przyznał kładąc dłoń na swoim sercu. - Nie zmieniłaś się ani trochę - powiedział.

Byłam bardzo zaskoczona. Myślałam, że po prostu będzie się śmiać, a jego reakcja zrobiła mi dzień 

- przyznała PatŹródło: insider.com

Więcej o: