Ola Domańska o problemie po ciąży: "Straciłam 3/4 włosów". Pokazała zdjęcie

- W ciąży miałam włosy opór jak z reklamy - przyznała Aleksandra Domańska na Instagramie. Jednak, jak przyznała na udostęnionej relacji, po porodzie ich stan znacznie się zmienił. Aktorka pokazując zdjęcie stwierdziła, że wypadło jej 3/4 kosmyków.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy na vlogowaniu można zarobić? Tak, ale pamiętaj o kilku rzeczach

Aleksandra Domańska jest polską aktorka, która zdobyła popularność oraz sympatię widzów dzięki rolom w takich produkcjach, jak "Ambassada", "Volta" czy "Podatek od miłości". Fani bardzo cenią ją za naturalność, szczerość oraz dystans do siebie, które pokazuje w social mediach. Jeszcze kilka lat temu, Aleksandra Domańska znacznie chętniej i częściej pokazywała swoją codzienność. Niestety, jej otwartość oraz podejście do pewnych spraw spotykało się również z krytyką, która w pewnym momencie przelała czarę goryczy. W tedy powiedziała stop i zdecydowała się na przerwę od Instagrama, usuwając swoje konto.

Agata Rubik pokazała swoją kolację i stanęła na wagę: 'Jak Małgorzata Rozenek, cudnie chudnę' (zdjęcie ilustracyjne)Agata Rubik pokazała swoją kolację i stanęła na wagę: "Jak Rozenek, cudnie chudnę"

- Zdałam sobie sprawę, że to kompletnie nie jest mój świat, totalnie. Zjada mnie to kawałek po kawałku, a cena jest o wiele wiele za wysoka, wręcz skandaliczna (...). Nagrywam ten manifest, bo nie ma mojej zgody na takie zachowanie, nie ma mojej zgody na taki świat. Ja wiem, że on sobie funkcjonuje i że będzie miał się świetnie, ale na pewno nie będę zasilać go swoją osobą - powiedziała wówczas Ola Domańska. Po pewnym czasie wróciła, jednak teraz jej profil wygląda zupełnie inaczej, a ona dzieli się tylko wybranymi i nielicznymi momentami ze swojego życia.

Aleksandra Domańska szczerze o problemie, z którym boryka się po ciąży. Pokazała zdjęcie i poprosiła o pomoc

Ostatnio Ola Domańska postanowiła na instagramowej relacji podzielić się pewnym problemem, który zauważyła kilka miesięcy po porodzie. Aktorka przyznała, że ma wrażenie, jakby wypadło jej 3/4 włosów. Udostępniła zdjęcie i poprosiła swoje obserwatorki oraz obserwatorów o pomoc.

Teresa LipowskaTeresa Lipowska gorzko o aktorkach młodego pokolenia: "Mylę je, bo wszystkie są jednakowe"

Straciłam 3/4 włosów. Albo to takie złudzenie, bo w ciąży miałam opór włosy jak z reklamy! Złudzenie czy straciłam? Czy istnieją jakieś sposoby sprawdzone, żeby nie wyłysieć?!

- napisała.

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska https://www.instagram.com/domanska_naprawde/

Więcej o: