Horoskop dzienny - 2 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 lutego. Połowa tygodnia to trudny moment, kiedy we znaki może zacząć dawać się zmęczenie. Nie poddawaj mu się! Znajdź w sobie energię, która pomoże ci przełamać impas.

Horoskop dzienny - Baran

Nie chcesz sobie pozwolić na chwile słabości, a za takie uważasz obnażanie własnych uczuć. Jest to zły sposób. Im bardziej dusisz w sobie emocje, tym gorzej się z tym czujesz. Pozwól sobie uzewnętrznić to co cię niepokoi, a poczujesz się lepiej.

Zobacz wideo Droga Mleczna w trzech wymiarach

Horoskop dzienny - Byk

Wymyślasz milion powodów, aby uniknąć wizyty u lekarza. Tymczasem twoje zdrowie jest najcenniejszą rzeczą którą masz i powinieneś je szanować oraz dbać o nie. Znajdź czas i zmobilizuj się by wykonać niezbędne badania. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nawet pochwała szefa nie będzie w stanie cię dziś zadowolić. To wszystko przez obniżenie nastroju, które towarzyszy ci od kilku dni. Postaraj się znaleźć powód, dla którego przełamiesz ten depresyjny stan i na nowo ciesz się życiem. 

Horoskop dzienny - Rak

Nie przeceniaj swoich możliwości. Nie uda ci się ustawić wszystkich wokół tak jakbyś tego oczekiwał. Każdy ma swoje zdanie i granice, których nie można przekraczać. Postaraj się użyć miękkich metod do uzyskania oczekiwanych efektów. 

Horoskop dzienny - Lew

Plotki nie powinny rządzić twoimi działaniami. Nie poddawaj się ich zgubnemu działaniu. Zanim podejmiesz jakieś aktywności sprawdź, czy nie czynisz nikomu krzywdy, na którą nie zasługuje. Tylko wtedy będziesz mieć czyste sumienie. 

Horoskop dzienny - Panna

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Nigdy nie jesteś w stanie porzucić swoich obowiązków. Zawsze zastanawiasz się, kto się wszystkim zajmie. Porzuć to. Poczuj wolność, której tak bardzo ci brakuje. Takie chwilowe wyzwolenie da ci wiele radości. 

Horoskop dzienny - Waga

Poczujesz dziś palącą potrzebę, aby coś zmienić, ulepszyć. Postaraj się zacząć od rzeczy małych, które cię ucieszą. Czas na wielkie, życiowe rewolucje dopiero nadejdzie. Niemniej jednak warto się do nich przygotować, gdyż pewnych rzeczy nie da się uniknąć. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie pozwól, aby to inni narzucali ci swoje zasady. Walcz o to co ci się należy. Nie możesz poddać się naciskom, gdyż zupełnie stracisz niezależność, a odzyskać ją nie będzie wcale łatwo. Każdego dnia będziesz żałować tego, że dajesz się stłamsić. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Popatrz na swoje życie z innej strony. Nie wszystko jest takie, jakim je widzisz. Porozmawiaj o tym z kimś komu ufasz i przed kim możesz się otworzyć. Być może dzięki temu uda ci się zmienić swoje nastawienie i odzyskać równowagę.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kiedy kochasz nie potrafisz odmiawiać. Ma to swoje zalety ale i wady. Pamiętaj, że zbytnia uległość także nie jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, że nie należysz do osób, które lubią się podporządkowywać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Pogłębiający się rozłam w twojej rodzinie może zostać zażegnany tylko dzięki tobie. Jest to duże brzemię, jednak jeśli nie podejmiesz się wyzwania z pewnością będziesz się obwiniać za wrogość jaka panuje pomiędzy tobą a twoimi bliskimi. 

Horoskop dzienny - Ryby

Czas podsumowań zbliża się nieubłaganie. Twoje postanowienie noworoczne zostało już dawno porzucone, ale masz jeszcze szansę by naprawić swoje błędy. Musisz jednak wykazać się przy tym zdecydowanie większą siłą woli. 

Więcej o: