Wkroczyliśmy w Sezon Wodnika! Dla tych znaków zodiaku może być to przełomowy czas

Sezon Wodnika, który rozpoczął się kilka dni temu może wywrzeć ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Niektóre znaki zodiaku przejmą cechy charakterystyczne dla Wodników, co może doprowadzić do przełomu w ich życiu. Nie dla wszystkich ten czas będzie wiązał się z korzystnymi zmianami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aplikacje mobilne na nowy rok

Sezon Wodnika to okres trwający od 20 stycznia do 18 lutego. W tym czasie możemy spodziewać się wielu inspiracji oraz otwierających się przed nami możliwości. Przejmiemy bowiem cechy charakteru typowe dla osób spod tego znaku zodiaku. Nie każdego będzie to jednak okres obfitujący w korzyści i szczęście

Katarzyna Cichopek Kasi Cichopek ma modną kurtkę z wyprzedaży w Born2be

Część osób będzie zachowywać się podobnie jak Wodniki. Co to oznacza? 

Wodniki to osoby, którym zdecydowanie nie można odmówić temperamentu i odwagi. W ich przypadku sprawdzi się powiedzenie, że co w głowie, to i na języku. Nie lubią tym samym się podporządkowywać żadnym zasadom, ani drugiej osobie. Są indywidualistami, którzy cenią sobie wolność i nie boją się podejmowania ryzyka. Przy tym cechują się nieograniczoną energią do działania oraz dużym optymizmem. 

Na kogo Sezon Wodnika wpłynie szczególnie pozytywnie? Skorzystają przede wszystkim te dwa znaki zodiaku

Ten czas będzie wyjątkowo udany nie tylko dla Wodników, ale też osób spod znaku Bliźniąt i Wagi. Obudzą się w nich ogromne pokłady kreatywności i dobrej energii, co będzie efektem licznych niespodzianek. Warto w tym czasie okazywać czułość najbliższym, dzięki czemu znacznej poprawie ulegną te stosunki. Brak strachu przed podjęciem ryzyka może okazać się także szansą na nawiązanie ciekawej znajomości, z której z czasem może wyniknąć coś więcej. 

paproć nefrolepis Jak pielęgnować paprocie domowe, aby bujnie rosły?

Dla tych znaków zodiaku Sezon Wodnika będzie mniej łaskawy 

Odliczać dni do końca Sezonu Wodnika będą niestety Skorpiony, Raki i Barany. Osoby spod tych znaków będą miały wrażenie, że całkowicie utraciły kontrolę nad swoim życiem. Zdadzą sobie przy okazji sprawę, że duży wpływ na ich decyzje mają inne osoby. Ten czas skłoni ich do wielu rozmyślań, dzięki którym być może odzyskają swoją wolność oraz energię. Po drodze niestety mogą napotkać wiele problemów w komunikacji z innymi ludźmi, co wpłynie na pogorszenie ich samopoczucia. 

Więcej o: