Małgorzata Kożuchowska przeszła na dietę? Aktorka pokazała swój posiłek

Małgorzata Kożuchowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy swojej codzienności. Aktorka udostępniła na Instagramie nagranie jednego ze swoich posiłków. Co znalazło się na jej talerzu? Czyżby zdecydowała się przejśc na dietę?

Więcej o gwiazdach i ich dietach znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy na vlogowaniu można zarobić? Tak, ale pamiętaj o kilku rzeczach

Małgorzata Kożuchowska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Sympatię widzów oraz rozpoznawalność zyskała dzięki rolom w takich filmach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" czy "Zróbmy sobie wnuka", a także w serialach "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska należy do tego grona polskich gwiazd, które aktywnie prowadzą swoje konta na Instagramie. Aktorka na swoim profilu zgromadziła ponad 1,1 miliona obserwatorek i obserwatorów. Choć bardzo ceni sobie prywatność, od czasu do czasu dzieli się wybranymi momentami swojego życia. Dla wielu obserwujących ją kobiet, Małgorzata Kożuchowska jest ogromną inspiracją, a jej fanki chętnie podpatrują fryzury, stylizacje, sposoby dbania o urodę czy też figurę.

Małgorzata Kożuchowska pokazała swój posiłek. Co wylądowało na jej talerzu?

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy związanego ze swoją dietą. Aktorka opublikowała na instagramowej relacji nagranie, na którym pokazała jeden ze swoich posiłków. Co znalazło się na jej talerzu? Okazuje się, że aktorka zdecydowała się na dietę pudełkową, a w skład jednego z dań wchodził omlet z jogurtem, kilka winogron i kilka kawałków ananasa. 

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Już jakiś czas temu sieć obiegła informacja, że Małgorzata Kożuchowska poddała się specjalistycznym badaniom, na podstawie których tworzy się indywidualny plan odżywiania oparty na jej profilu genowym. - Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz. A dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie można się dowiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy nie tylko zmienić sposób odżywiania, ale także cały tryb życia ustawić pod nasz genotyp - powiedziała kiedyś w rozmowie z Galą.

Więcej o: