Z tymi osobami ziemne znaki zodiaku stworzą doskonały związek! Te pary mają szansę na prawdziwą miłość

Żywioły, do których są przypisane znaki zodiaku określają ich energię życia. Ta symbolika ma duży wpływ na nie tylko na ich cechy osobowości, ale także na zgodność z pozostałymi znakami. Z kim ziemne znaki zodiaku mają największe szanse na stworzenie szczęśliwej i długiej relacji? Podpowiadamy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana! Jej marzenie się spełniło. "Rozmawiamy w tym samym języku"

Do ziemnych znaków zodiaku zaliczamy Byki, Panny i Koziorożce. Są to osoby o wielu twarzach, które cechują się przede wszystkim pragmatycznością. Zmiany nie przychodzą im łatwo, a w życiu kierują się określonymi zasadami. Z kim ich relacja może okazać się tą na całe życie? 

Byk to uparciuch o miękkim sercu. Najważniejsza jest dla niego wierność

Osoby spod znaku Byka są bardzo racjonalne w działaniu i nastawione na realizację konkretnych celów. Sukcesy przychodzą im niezwykle łatwo. Różnie bywa natomiast w sprawach sercowych. Choć jest osobą bardzo wrażliwą i emocjonalną, to początkowo wykazuje się nieśmiałością. Potrzebuje więc partnera, który to zrozumie i przejmie momentami inicjatywę. Po przełamaniu pierwszych lodów Byk obdarzy go ogromnym uczuciem i bezwarunkowym oddaniem. Najlepsze związki Byki mają szansę stworzyć więc z Koziorożcami, Skorpionami i Rybami. 

Panny szukają księcia na białym koniu. Przy odrobinie szczęścia mają szansę go znaleźć 

Panny uwielbiają porządek, który towarzyszy im w każdej dziedzinie ich życia. Perfekcjonizm połączony z inteligencją to mieszanka, której nie każdy może sprostać. Szczególnie że trafić do serca osób spod tego znaku to nie lada wyzwanie. Aby sprostać jej wyidealizowanej miłości, partner musi wykazać się dużą wyrozumiałością oraz cierpliwością. Bliźnięta, Raki i inne osoby spod znaku Panny mają na to największe szanse. 

Koziorożce lubią stałość i poczucie pewności. Zmiany nie przychodzą im łatwo

Dostosowanie się do zmian wymaga od Koziorożców wiele czasu. Zwłaszcza jeśli nie są one po jego myśli, gdyż bardzo lubią mieć ostatnie zdanie i nie przyjmują dobrze sprzeciwu. Choć z początku może wydawać się osobą chłodną, to w rzeczywistości poszukuje kogoś, kto wprawi jego serce w drżenie. Gdy już tak się stanie, związek z Koziorożcem może być pełen namiętności, ale też i niespodzianek. 

Więcej o: