Mężowie spod tych znaków zodiaku to najwięksi zazdrośnicy. Są zaborczy i podejrzliwi

Nie odstępują żony na krok i pilnują jej jak oka w głowie. Przedstawiciele tych znaków zodiaku to najbardziej zazdrośni mężowie, nawet jeśli nie mają ku temu powodów. Związek małżeński traktują bardzo poważnie i wymagają od swojej żony tego samego.

Więcej o znakach zodiaku przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Jedni w to wierzą, inni zupełnie nie. Mówi się jednak, że znaki zodiaku determinują w każdym z nas pewne cechy charakteru. Otóż mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrafią być bardzo zazdrośni o swoje partnerki. Obawiają się zdrady, przez co stają się podejrzliwi i wręcz zaborczy. Zdarza się, że po ślubie na każdym kroku kontrolują swoje partnerki i sprawdzają, czy przypadkiem nie flirtują lub nie spotykają się z innymi mężczyznami. Niczego nie boją się tak bardzo, jak tego, że żona zostawi go dla kogoś innego. Oczywiście każde takie zestawienie należy traktować z dystansem i przymrużeniem oka.  

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej odchodzą. Wolą życie singielki (zdjęcie ilustracyjne) Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej odchodzą. Wolą życie singielki

Mężowie spod tych znaków zodiaku to najwięksi zazdrośnicy. Chorobliwie obawiają się zdrady

Byk: Zodiakalne byki to bardzo charakterne i władcze osoby. Chcą mieć na własność wszystko i wszystkich. Choć szanuje i kocha swoją drugą połówkę, to bywa, że czasem zaczyna postrzegać ją jako swoją osobistą własność. Wówczas Byk chcąc chronić żonę przed całym światem, staje się bardzo zaborczy. 

Rak: Osoby spod znaku Raka są z natury niepewne siebie, przez co często przewartościowują innych.  Wydaje im się, że żona znajdzie w końcu kogoś innego i prędzej czy później zostanie przez nią porzucony. Niemal w każdym mężczyźnie widzi potencjalnego rywala, który może odbić mu ukochaną.

Mężczyźni o tych imionach to łamacze serc. Lepiej uważać na związki z nimi (zdjęcie ilustracyjne) Mężczyźni o tych imionach to łamacze serc. Lepiej uważać na związki z nimi

Lew: Lwy to dymne znaki zodiaku, które oczekują od swojego partnera, że to on zawsze będzie w centrum uwagi. Jeśli Lew nie czuje się dostatecznie "obdarowany" miłością, zaczyna być względem ukochanej bardzo podejrzliwy. Dla Lwa bardzo istotne jest jego ego - jeśli ucierpi, może pokazać swoją gorszą stronę.

Zazdrość potrafi zniszczyć nawet najbardziej udany związek. Niestety, ale brak zaufania i nieustanna potrzeba kontroli prowadzą najczęściej do kłótni. Właśnie dlatego warto nad sobą pracować i nauczyć się, jak radzić sobie z tymi emocjami.

Więcej o: