Ewa Wachowicz pokazała okładkę magazynu "Miliarder" sprzed 30 lat. "Z prawdziwymi emocjami"

Ewa Wachowicz jest dość aktywna w swoich social mediach. Co jakiś czas publikuje stare zdjęcia, przypominając dla niej ważne wydarzenia z życia. Teraz gwiazda pokazała fotkę sprzed 30 lat. - "30 lat temu bez Photoshopa, bez pozowania, z prawdziwymi emocjami" - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Ewa Wachowicz wkroczyła do polskiego show-biznesu dokładnie 30 lat temu. W 1992 roku zdobyła koronę Miss Polonia, dzięki czemu stała się jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Mało kto pamięta, że była miss przez dwa lata zajmowała stanowisko sekretarza prasowego premiera Waldemara Pawlaka. Później mogliśmy wielokrotnie oglądać ją jako prezenterkę w najróżniejszych telewizyjnych show. Obecnie gwiazda, prowadzi swój program kulinarny "Ewa gotuje".

Zobacz wideo

Tak Ewa Wachowicz wyglądała 30 lat temu 

Nie da się ukryć, że Ewa Wachowicz jest piękną kobietą. Jednak młodsze pokolenie, może nie pamiętać, jak wyglądała 30 lat temu. Gwiazda postanowiła przypomnieć fanom okładkę magazynu "Miliarder". Widzimy na niej młodą Ewę Wachowicz w koronie Miss Polonia. 

Takie wzruszające wspomnienie sprzed 30 lat. 

- napisała.

 

Nie tylko Ewa Wachowicz uważa, że było to wzruszające wspomnienie. Okazuje się, że sporo jej obserwatorów dokładnie pamięta konkurs Miss Polonia. - "Pamiętam doskonale. Zawsze z zapartym tchem śledziłam Miss Polonia. I jeśli dobrze pamiętam, płynęła Pani w zapowiedzi chyba nawet motorówką? Bardzo doceniam fakt, że do dziś jest Pani dla nas „widoczna". Niewiele Pań Miss jest dzisiaj tak aktywnych jak Pani" - czytamy. 

30 lat temu bez Photoshopa, bez pozowania, z prawdziwymi emocjami.

- dodał ktoś inny. 

Nie da się ukryć, że dzisiejsze okładki różnią się od tych, które widzieliśmy 30 lat temu. Rządziła wtedy naturalność i nie było mowy o żadnych poprawkach czy retuszowaniu zdjęć. 

Ewa Wachowicz dla WOŚP 

Wielkimi krokami zbliża się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fani byłej Miss Polonia mają okazję wylicytować wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w restauracji Ewy Wachowicz - "Zalipianki Ewa Wachowicz". 

Więcej o: