Ma 62 lata i ciało bogini. Niektórzy uważają, że przesadza ze stylizacjami

Mówi się, że kobiety są jak wino. Tiffany popularna TikTokerka jest to doskonałym przykładem. Kobieta ma 62 lata i ciało bogini jak piszą fani. Uwielbia chodzić na siłownię, a swoją formą zawstydziłaby nie jedną młodszą koleżankę. Niektórzy uważają jednak, że w jej wieku nie powinna tak epatować ciałem.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

TikTok to jedna z najszybciej rozwijających się platform społecznościowych w internecie. Choć wcześniej uważano, że przesiadują tam głównie nastolatki, to od jakiegoś czasu możemy również zauważyć starsze pokolenie, do którego zalicza się 62-letnia Tiffany. Kobieta udowadnia, że wiek to tylko liczba i życie wcale nie kończy się po sześćdziesiątce. 

Zobacz wideo

Fani nie mogą uwierzyć, że Tiffany ma 62 lata 

Kobieta nie kryje się ze swoim wiekiem. Ma 62 lata, a jedną z jej największych pasji jest trening na siłowni. Na jej profilu możemy znaleźć sporo filmików z sali treningowej. Okazuje się jednak, że Tiffany nie zawsze tak dobrze wyglądała. Na jednym z nagrań pokazała, że jeszcze kilka lat temu nie po drodze jej było z siłownią i zdrowym odżywianiem, Teraz jest wzorem i przykładem dla znacznie młodszych koleżanek. 

Tiffany nie kryje się również z tym, że jest fanką medycyny estetycznej. Choć na co dzień o twarz dba za pomocą odpowiednich kosmetyków, to zdarza jej się wykonywać również zabiegu z botoksu

TikTokerka nie boi się odważnych stylizacji 

Tiffany często wybiera dopasowane stylizacje, żeby podkreślić swoje kształty. Część jej fanów uważa, że w wieku 62 lat powinna wybierać bardziej stonowane stylizacje, a nie tak wyzywające. 

Babciu usiądź sobie. Obcisłe dżinsy i makijaż nie sprawią, że będziesz młodsza ani bardziej wartościowa. 

- czytamy pod jednym z filmików. 

Kobieta jednak nic sobie nie robi z hejterskich komentarzy i na TikToku wciąż publikuje filmiki. Niektóre z nich są prawdziwymi viralami, a liczba ich wyświetleń sięga nawet kilku milionów. Również grono jej obserwatorów stale się powiększa. Na ten moment w sieci obserwuje ją ponad 725 tys. fanów. Będziecie ją obserwować?

Więcej o: