Córka Mandaryny przeszła totalną metamorfozę. Teraz wygląda jak jej siostra

Fabienne Wiśniewska niedawno zachwyciła internautów swoją studniówkową stylizacją. Teraz jej mama, Mandaryna wrzuciła na swój profil zdjęcie w totalnie odmienionej fryzurze. Fani nie mają wątpliwości, że są do siebie bardzo podobne.

Więcej artykułów o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska przez jakiś czas nie pokazywała swoich dzieci. To się jednak zmieniło, kiedy dojrzały. Niektórzy nie spodziewali się, że córka Fabienne jest już młodą kobietą, która bardzo przypomina mamę. Jakiś czas temu stylizacja przyszłej maturzystki zachwyciła wszystkich internautów. Nie da się ukryć, że wyglądała naprawdę pięknie. Zresztą zobaczcie sami, w tym artykule

Zobacz wideo

Fabienne Wiśniewska przypomina mamę. Została blondynką 

- "Moja piękna córka od dziś jest blondynką" - napisała w poście na Instagramie dumna mama. Mandaryna wzięła swoją córkę do znajomego styisry fryzur Kajetana Góry. Wszyscy, którzy obserwują fryzjera doskonale wiedzą, że potrafi on zdziałać cuda na głowie. Na opublikowanym przez Martę Wiśniewską zdjęciu widzimy Fabienne w totalnie odmienionej fryzurze. Od teraz córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego ma na głowie jasne, wręcz platynowe blond kosmyki. Nie da się ukryć, że taki look bardzo pasuje dziewczynie. Fani są zgodni, że ta zmiana sprawiła, że Fabienne i Mandaryna wyglądają niemalże jak siostry. 

 
Piękna jest jak Mandaryna. 
Pięknie ci w tym blond włosach.
Piękna kobieta, której w blondzie jest zjawiskowo, jak dla mnie zmiana w 100% udana.

- czytamy w komentarzach. 

Oczywiście jak to zwykle bywa, nie wszystkim ta zmiana się spodobała. Jedna z obserwatorek stwierdziła: - "Tobie Martusiu pasuje blond, ale jej absolutnie szkodzi na wyglądzie. Niestety bardzo na niekorzyść". 

Mandaryna ma  świetny kontakt z córką 

Obserwując Mandarynę w social mediach, widzimy, że gwiazda ma naprawdę świetny kontakt z córką. Jakiś czas temu zamieściła w sieci relację z przygotowań do studniówki, ale na jej profilu na Instagramie znajdziemy znacznie więcej wspólnych zdjęć czy nagrań. Czasem Mandaryna i Fabienne wspólnie śpiewają, ale zdarza im się również nagrywać wspólnie filmiki na TikToka

Więcej o: