Marta Manowska pokazała swoje posiłki. Jest na diecie nawet podczas podróży?

Marta Manowska ma na swoim koncie świetną metamorfozę, którą zaczęła w zeszłym roku od trwającego 90 dni wyzwania z Ewą Chodakowską. Ostatnio, będąc w podróży, dziennikarka postanowiła pokazać, jak wygląda jej dieta w tym czasie. - Uważaj na siebie... jesteś już taka chudziutka - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach i ich diecie znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy? Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Marta Manowska to jedna z tych znanych osób, które są bardzo aktywne na Instagramie. Konto dziennikarki znanej z prowadzenia takich programów, jak "Sanatorium Miłości" czy "Rolnik szuka żony" obserwuje aktualnie ponad 200 tys. osób. Na swoim profilu Marta Manowska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Już od jakiegoś czasu w sieci głośno jest o metamorfozie, którą przeszła w zeszłym roku. - Ta przemiana jeszcze potrwa, ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy (...). Dziękuje @chodakowskaewa - napisała wówczas pod jednym z postów. Mijają kolejne miesiące i jak zapowiedziała, nie porzuciła nabytych nawyków. Na Instagramie można zobaczyć, że aktywność fizyczna w różnej postaci jest na co dzień obecna w jej życiu.

Marta Manowska pokazała, jak wygląda jej dieta podczas podróży

Aktualnie Marta Manowska przebywa w podróży po Ameryce Środkowej, a relacją z wyjazdu dzieli się oczywiście na swoim profilu. Po publikowanych zdjęciach oraz InstaStories widać, że dziennikarka jest w ciągłym ruchu. Jak natomiast wygląda jej dieta? Ostatnio Marta Manowska pokazała na instagramowej relacji swoje przykładowe posiłki. Jak widać, chętnie stawia na lokalne przysmaki pełne świeżych warzyw i owoców.

Marta Manowska pokazała swoje posiłki podczas podróżyMarta Manowska pokazała swoje posiłki podczas podróży https://www.instagram.com/martamanowska/

Zmiany, które zaszły w sylwetce dziennikarki, regularnie dostrzegane są przez jej fanki oraz fanów:

Uważaj na siebie... jesteś już taka chudziutka
Jaki ładny brzuszek
Cudownie wyglądasz
Figura marzenie

- piszą w komentarzach pod zdjęciami z podróży.

Więcej o: