Pokazała paragon z restauracji w Zakopanem. "Brakuje mi słów, żeby to opisać"

Ceny w Polsce drastycznie wzrosły. Zauważamy to w sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych czy restauracjach. Jedna z TikTokerek zamieściła w sieci nagranie, na którym pokazała paragon z jednej z knajp. Cóż, kwota zwala z nóg.

Więcej podobnych ciekawostek znajdziecie na Gazeta.pl

Zakopane przeżywa prawdziwe oblężenie w okresie zimowym. Turyści tłumnie przybywają do jednego z najpopularniejszych zimowych kurortów, jednocześnie zdając sobie sprawę, że ceny za nocleg czy jedzenie w restauracjach są naprawdę wysokie. Jedna z TikTokerek odwiedziła bardzo popularną knajpę w Zakopanem i kwota na paragonie może zwalić z nóg, to kobieta pisze, że było warto.

Zobacz wideo

Odwiedziła jedną z najpopularniejszych restauracji na Podhalu 

"Agatestuje" jest popularną TikTokerką, która odwiedza najróżniejsze restauracje w Polsce, a następnie relacjonuje i opisuje je w swoich social mediach. Kiedyś kobieta pokazała na swoim profil jeden z najdroższych sklepów spożywczych, który mieście się w Vitkacu. Teraz przyszedł czas na zakopiańską restaurację "Giewont". Co można w niej zjeść? Jak dowiadujemy się z nagrania, restauracja proponuje menu regularne oraz menu degustacyjne. "Agatestuje" zamówiła między innymi dwa zestawy z menu degustacyjnego składające się z pięciu i siedmiu dań. Ponadto na rachunku znalazły się również jajko z serem, kwaśnica z żeberkiem jagnięcym, tatar z grzybami leśnymi, podhalański pstrąg z buraczkami, polędwica z dzikim brokułem, waniliowy creme brule z pistacjami, a także herbata i woda. Sporo tego. 

Brakuje mi słów, żeby opisać wam to, czego tam doświadczyłam. Absolutnie najlepsza obsługa na Podhalu oraz najlepsze jedzenie. 

- podsumowała TikTokerka.

Przejdźmy teraz do rachunku, który, no cóż, nie należał do najtańszych. Za wszystkie wymienione na paragonie pozycje kobieta zapłaciła 678 zł. Jak jednak podkreśliła, wszystkie dania były warte swojej ceny. Fani jednak uważali, że 700 zł za obiad jest lekką przesadą. 

Kurde tyle to mam na miesiąc na jedzenie. 

- dodał ktoś inny.

A waszym zdaniem warto było zapłacić 700 zł za taki obiad? Dajcie nam koniecznie znać czy w ostatnim czasie byliście może w Zakopanem i czy spotkaliście się z wysokimi cenami, czy może znacie miejsca, gdzie można dobrze zjeść i wcale nie trzeba wydawać fortuny?

Więcej o: