Gwiazda o wielu talentach tylko nas wpuściła do swojego domu. "Jesteście pierwsi"

Gwiazda, którą odwiedzamy w tym odcinku, sama przyznała, że do tej pory nie wpuściła żadnej ekipy z kamerą. To kobieta o wielu talentach, która od lat rozbawia nas do łez.

Więcej o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

W pierwszym odcinku pokazaliśmy wam jak mieszka modelka, która swoją karierę rozpoczynała w programie "Top Model". Od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Niedawno się zaręczyła. Jeśli jesteście ciekawi o kim mowa, możecie zobaczyć pierwszy odcinek "GwiazDomu" TUTAJ

W jej domu każda książka ma swoje miejsce 

Gwiazda, która tym razem zaprosiła nas do swojego domu, pokazała dwa wybrane przez siebie pomieszczenia. Jednym z nich był pokój, w którym ogromne wrażenie robiła stojąca na całej ścianie biblioteczka. Książek było naprawdę mnóstwo. Jak się okazuje, wśród tytułów można znaleźć literaturę polską, ale również gruzińską. Co więcej, każda z książek ma swoje miejsce. Na pytanie córki: - "Mamo, gdzie jest Dostojewski?" 

Trzecia książka na czwartej półce w bok. 

- odpowiada.

W naszym programie gwiazda dwukrotnie losuje karteczkę z miejscem, czy przedmiotem, które musi nam pokazać. Jednym z zadań było pokazanie nam przedmiotu, który towarzyszy naszej gwieździe od lat. Nie spodziewacie się, co nam powiedziała. Przy okazji, opowiedziała fantastyczną historię związaną z jednym z jej talentów. 

Zobaczcie najnowszy odcinek programu "GwiazDom". 

Zobacz wideo

Kolejny odcinek już za dwa tygodnie na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: