Poszukiwany włamywacz gwiazdą internetu. "Zostawię dzisiaj otwarte drzwi do sypialni... ". Powtórzy sukces Jeremy'ego Meeksa?

Departament Policji West Yorkshire w Wielkiej Brytanii udostępnił w sieci zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, które błyskawicznie stało się hitem internetu, ze względu na urodę 37-latka. - Chętnie ukryłabym go na strychu - żartowały internautki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Departament Policji West Yorkshire w Wielkiej Brytanii zamieścił w sieci list gończy, prosząc o pomoc w odnalezieniu poszukiwanego 37-latka, który naruszył warunki przedterminowego zwolnienia z więzienia. Post błyskawicznie stał się viralem, jednak nie ze względu na chęć ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego a... jego urodę.

Zobacz wideo

Przystojny więzień gwiazdą internetu 

W ciągu zaledwie kilku godzin zdjęcie Cahilla obiegło świat, a o zainteresowaniu mężczyzną piszą już największe serwisy internetowe. Pod apelem policji zamieszczonym w mediach społecznościowych zaroiło się bowiem od komentarzy komplementujących urodę poszukiwanego.

Chętnie pomogę się mu ukryć
Może w każdej chwili włamać się do mojego lokalu
Zostawię dzisiaj otwarte drzwi do mojej sypialni
Dziś wieczorem zostawiam otwarte tylne drzwi do domu

- pisały żartobliwie, będąc pod wyraźnym wrażeniem urody poszukiwanego.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy osoba skazana zyskała popularność dzięki mediom społecznościowym. W 2014 roku podobne zainteresowanie wzbudził Jeremy Meeks, który po opuszczeniu więzienia rozpoczął karierę modela, występując w pokazach Tommy'ego Hilfigera, czy Philippa Pleina. Myślicie, że Cahill ma szansę na podobną karierę...?