Koszulki dla par: trend zakochanych, który pokochały miliony! Ten komplet będzie idealny na walentynki

Obecnie często dużą popularnością cieszy się trend noszenia takich samych części garderoby przez pary zakochanych. Identyczne koszulki i nie tylko, stanowią wyjątkową część garderoby i zapewni wyróżnienie się w tłumie. Czy ten trend to ponadczasowy sposób na modę dla par?

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Koszulki dla par z początku budziły wiele kontrowersji, czy nie są one wyrazem demonstracji uczuć. Niektórzy traktują je jako wyznanie miłości i okazanie jej w oryginalny sposób. Wiele osób w związkach ma wspólny element razem z partnerem w swojej szafie, chociaż wcześniej pasujące do siebie elementy kojarzone były z sesjami zdjęciowymi dla narzeczonych i małżeństw. Koszulki dla par coraz częściej można spotkać w sklepach stacjonarnych i internetowych. To idealny pomysł na prezent na walentynki.

Julia WieniawaJulia Wieniawa w modnej marynarce! Podobne w Mohito, Orsay

Zobacz wideo Ciąża i macierzyństwo zmieniają życie kobiety. Jak na jej potrzeby może odpowiedzieć moda?

Koszulki dla par z graficznymi elementami 

Koszulki o prostym kroju i fasonie z motywem awokado lub innym kolorowymi grafikami będą idealne dla par chcących się wyróżnić. Propozycja idealna do casualowych i codziennych sytuacji. Za zestaw koszulek zapłacimy niecałe 100 zł. Koszulki dla par to możliwość wypowiadania swojego zdania oraz okazywania miłości w zupełnie innym wymiarze niż dotychczas.

koszulkakoszulka koszulki

Bluzki dla par na walentynki: Proste koszulki z napisem skojarzeniowym dla zakochanych

Koszulki, których napisy nawiązują do bajkowych postaci to druga propozycja pasujących koszulek dla par. Idealna opcja dla fanów miłosnej gry słów w klasycznej wersji t-shirtu. Każda z koszulek dostępna jest w cenie 69,00 zł. Będzie to idealny prezent, który pozwoli nam wyrazić uczucia w nieszablonowy sposób.

koszulkakoszulka koszulki

koszulkakoszulka koszulki

Koszulki dla par łączące się — gra słów

Para koszulek dla pary o prostym kroju z białymi napisami. T-shirty ze słowami łączą się w jedno hasło, które razem nabierają sensu i przekazu adekwatnego dla zakochanych. Rozmiar koszulki można dowolnie wybrać w zestawie i jego cena to 99,00 zł. Warto pamiętać, że koszulki dla par nie są wyłącznie dla młodych ludzi, lecz można je również zobaczyć u starszych par.

koszulkakoszulka koszulki

Więcej o: