Wiosenne kwiaty w Biedronce na wyprzedaży. Żonkile, hiacynty i tulipany znajdziesz też w Lidlu

Na wiosnę za oknami musimy jeszcze trochę poczekać. Jeżeli jednak chcemy jednak przenieść trochę jej aury do naszego domu, warto sprawdzić kwiaty w Biedronce. Oferta z gazetki gotowa jest już na wiosnę! Podobne oferty czekają też w sklepie Lidl.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zarówno kwiaty cięte jak i te doniczkowe dostają pomieszczeniom uroku i domowej atmosfery. Piękny bukiet w wazonie postawiony na stole czy komodzie doceni każda kobieta. Nie da się ukryć, że to właśnie płeć piękna najbardziej docenia wizualne i zapachowe walory tych kwitnących roślin. Zastanawiasz się kiedy wiosna albo gdzie można kupić już wiosenne kwiaty? Odpowiadamy.

Zobacz wideo Wyjątkowe rośliny, wyjątkowe potrzeby. Jak zadbać o monsterę, hiacynty, wrzosy i kaktusa?

Kiedy jest pierwszy dzień wiosny 2022? Jeszcze musimy poczekać

Wiele osób z dużym utęsknieniem czeka na pierwszy dzień wiosny. Nic w tym dziwnego, wraz z nastaniem ciepłych dni rozkwita i ożywa przyroda. W człowieku budzi się też większa energia do życia. Zastanawiasz się kiedy zacznie się wiosna 2022? Pierwszy dzień wiosny w tym roku wypada już 21 marca. To właśnie wtedy dzień stanie się dłuższy niż noc.

Kwiaty w Biedronce gotowe na wiosnę! Żonkile, hiacynty i tulipany są na wyprzedaży

Jeżeli chcemy, aby w naszym domu szybciej pojawiła się wiosna, możemy kupić typowo wiosenne kwiaty i cieszyć się ich urokiem już teraz. W najnowszej gazetce promocyjnej sklepu Biedronka możemy znaleźć piękne kwiaty na wyprzedaży. Znajdziemy tam m.in. bukiet z żonkili za 5,99 zł, hiacynt narcyz lub szafirek w kolorowej doniczce za 3,69 lub w misce za 12,99 zł. Do tego cięte tulipany za 13,99 zł.

Kwiaty z BiedronkiKwiaty z Biedronki Biedronka

Lidl: wiosenne kwiaty. Polskie narcyzy lub tulipany w doniczce na wyprzedaży

W gazetce sklepu Lidl obowiązującej od poniedziałku 31 stycznia do wyczerpania zapasów kupić możemy wiosenne kwiaty. Na wyprzedaży znajdują się tam polski narcyz w eleganckiej doniczce. Przy zakupie dwóch sztuk za jedną zapłacimy 3,74 zł. Kupić możemy także tulipany w doniczce, które swoją wysokością sięgnąć mogą 17 cm. Cena tych kwiatów wynosi 12,99 zł.

Kwiaty wiosenneKwiaty wiosenne Lidl

Więcej o: