Truskawki z solą, czy jajka z dżemem? TikTokerka sprawdza, jak smakują zachcianki kobiet w ciąży

Na temat zachcianek w ciąży krążą już prawdziwe legendy - arbuz z czekoladą? Ogórki kiszone z masłem orzechowym lub dżemem? Podobnych zadziwiających połączeń jest naprawdę wiele. O tym, jak smakują, postanowiła na własnej skórze przekonać się jedna z TikTokerek.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

O zachciankach, jakie towarzyszą kobietom w ciąży, krąży już naprawdę wiele legend, obfitujących w najrozmaitsze i najdziwniejsze połączenia smakowe, które dla większości z nas wydają się po prostu niezjadliwe. Jedna z TikTokerek zdecydowała się sprawdzić na własnej skórze, jak smakują, oceniając je w skali od 0 do 10.

Zobacz wideo

Które z połączeń okazało się niezjadliwe, a które wręcz przeciwnie - zaskakująco smaczne? Mia Challiner nagrała na ten temat kilkanaście filmików, które zostały obejrzane już ponad 80 milionów razy! Spróbowała między innymi połączenia sera pleśniowego z brownie, sardynek z płatkami owsianymi, czy właśnie wspomnianych już jajek z dżemem.

Jonathan Cahill Poszukiwany włamywacz gwiazdą internetu. Powtórzy sukces Jeremy'ego Meeksa?

Wiele z tych zestawień zgodnie z oczekiwaniami okazało się być niejadalne, jak np.truskawki z solą, pieczarki z dżemem, czy mango z sosem sojowym. Co jednak zaskakujące, równie wiele z nich, naprawdę pozytywnie zaskoczyło ją swoim smakiem. To m.in. pizza z lodami, makaron z miodem, czy też... Nutella z majonezem.

Odważycie się spróbować?

Włosy Ten produkt za 3 zł sprawi, że włosy będą szybciej rosły!

Więcej o: