Seniorzy z "Sanatorium miłości" otwierają się na temat seksu. "Absolutnie nic się nie kończy"

Na antenie TVP sporą popularnością cieszy się program "Sanatorium miłości", w którym seniorzy szukają miłości. Wielu z nich wierzy, że znajdzie tam swoją drugą połówkę. Tak było z Iwoną Mazurkiewicz i Gerardem Makoszem, którzy brali udział w drugim sezonie telewizyjnego show.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz poznali się w programie "Sanatorium miłości" i od tego momentu wciąż są razem. Para chętnie opowiada o swoim życiu osobistym, zaprasza kamery do domu i udowadnia, że przede wszystkim w telewizji można znaleźć miłość i to w każdym wieku. Niedawno otworzyli się na temat seksu.

Zobacz wideo

Seks seniorów z "Sanatorium miłości"

W jednym z ostatnich odcinków "Pytania na śniadanie" Iwona i Gerard zaprosili do domu Mateusza Szymkowiaka, któremu pokazali swoje cztery kąty i opowiedzieli o łączących ich uczuciu. Prezenter zapytał parę o miłość i seks, na co Gerard odpowiedział tak: 

Absolutnie nic się nie kończy, widać to po nas chyba.

Partnerka Gerarda, Iwona Mazurkiewicz wspomniała podczas programu o spotkaniu ze Zbigniewem Lwem Starowiczem, znanym seksuologiem, którego poznali na planie "Pytania na śniadanie".  -" Kiedy mieliśmy wystąpienie w "Pytaniu na śniadanie" z panem Lwem Starowiczem, usłyszeliśmy z jego ust, że okres godowy trwa ok. 1,5 roku. U nas nadal trwa!" - wspomina. 

Jesteśmy radośni, jesteśmy dla siebie bardzo troskliwi, nasza miłość oparta jest na pięknej przyjaźni, dbamy o siebie. Czasami ludzie są zamknięci na dotyk, na uśmiech, na dawanie radości drugiej osobie. A to jest po prostu sama radość!

- podsumowała Iwona Mazurkiewicz. 

Omenaa Mensah Omenaa Mensah o nauce religii w szkole. "Jedno wielkie nieporozumienie"

Miłość seniorów jest tematem tabu w Polsce 

W telewizji co jakiś czas pojawiają się programy rozrywkowe, w których młodzi ludzie szukają drugiej połówki albo po prostu chcą się zabawić. Do momentu powstania "Sanatorium miłości" takiego formatu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Wiele osób zastanawiało się jak to będzie wyglądać, inni przypuszczali, że telewizyjne show okaże się totalną klapą, a jednak program się przyjął. To tylko pokazuje, że jesteśmy zainteresowani miłością seniorów, bo jakby nie patrzeć każdy z nas kiedyś dojdzie do tego momentu w życiu. 

Zakochanej Iwonie i Gerardowi życzymy kolejnych pięknych, wspólnych lat.

Odmładzające fryzury dla 60 latek. Te cięcia to absolutne hity na 2022 rok (zdjęcie ilustracyjne) Odmładzające fryzury dla 60 latek. Te cięcia to hity, które zrobią furorę

Więcej o: