Śniły ci się pieniądze? Nie zawsze oznaczają bogactwo. Na te sny lepiej uważać

Pieniądze to temat, który często pojawia się w snach. Śnimy wielkiej wygranej, albo o tym że... liczymy pieniądze. Niestety, takie wizje nie zawsze zwiastują nadciągającą fortunę. Mogą być odbiciem naszych zmartwień, a nawet zwiastować kłopoty.

Jeśli w snach pojawiają ci się banknoty, lub monety to być może rozmyślasz o sprawach finansowych. Czasem jednak śnią nam się rzeczy niezwiązane z naszymi marzeniami, czy troskami. Wiele osób wierzy w to, że sny mają magiczną moc i mogą być przepowiednią, a nawet nieść ze sobą ostrzeżenie. W przypadku tematów związanych z finansami należy szczególnie uważać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - koziorożec

Sennik: monety. Mogą nieść ze sobą dobrą i złą przepowiednię

Monety śnią się w różnej formie, mogą występować w postaci złotych, lub srebrnych monet o niezidentyfikowanej walucie, ale mogą też być dobrze znanymi "złotymi" czy "groszami". Niezależnie od tego, zapamiętaj, w jakich okolicznościach się pojawiają. Jeśli śni ci się stos monet, lub przesypujące się i brzęczące pieniądze — prawdopodobnie czeka cię zdrowie i dobry czas. Szukanie monety, lub monet może natomiast zwiastować kłopoty. Taki sen może ostrzegać przed nagłą utratą gotówki, a nawet oszustwem.

Sennik: pieniądze papierowe. Co oznaczają banknoty w portfelu?

Portfel ze sporą sumą gotówki może być odzwierciedleniem marzenia o władzy i bogactwie. Oznacza, że ta droga nie będzie drogą na skróty. Sen o pełnym portfelu mówi o tym, że jeśli chcesz zyskać przypływ gotówki, musisz rozsądnie sporządzić plan działania, aby spełnić to marzenie. W przeciwnym razie możesz otrzymać karę, za zbyt pochopne działania i chciwość. Sen o zgubionych pieniądzach i pustym portfelu oznacza duży sukces. Paradoksalnie, jest to wg sennika o wiele korzystniejsza wróżba. Najgorszą możliwą interpretacją snu, jest wariant z rozrzuconymi banknotami. To nieoczekiwane wydatki.

Sennik: pieniądze w kopercie. Jeśli nie śnią ci się urodziny lub wesele, zachowaj ostrożność

Pieniądze możemy otrzymywać w kopercie z okazji różnych okoliczności. Zazwyczaj są wręczane z okazji ślubu, lub urodzin. Jeśli żadne z wymienionych wydarzeń nie pojawia się w snach, zachowaj czujność. To ostrzeżenie przed podstępem i próbą oszustwa, nie tylko tego finansowego. Podarte pieniądze to fałszywi przyjaciele, lub głęboko ukryte wyrzuty sumienia. 

Więcej o: