Plotki na temat kryzysu w ich związku nie mają końca. Miłość Davida i Victorii Beckham jest jednak silniejsza

David i Victoria Beckham są dowodem na to, że prawdziwa miłość ma szansę przetrwać nawet w show-biznesie. Choć plotki na temat kryzysu w ich związku pojawiają się regularnie, oni już od ponad 22 lat tworzą szczęśliwą rodzinę, wychowując wspólnie czwórkę dzieci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Oni powiedzieli sobie "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

David i Victoria Beckham: początki związku

Podobno to właśnie David Beckham jako pierwszy zwrócił uwagę na Victorię po jednym z meczów w Londynie w 1997 roku. Ona znana wówczas jako Victoria Adams, wokalistka zespołu Spice Girls, a on jeden z najpopularniejszych piłkarzy klubu Manchester United. Wówczas zamienili ze sobą podobno zaledwie kilka słów, jednak Victoria dała Davidowi swój numer telefonu, zapisując go na bilecie lotniczym, który podobno David zachował sobie na pamiątkę i ma go do dziś.

Odniosłam wrażenie, że mamy wiele wspólnego. Nie wiedziałam, kim jest, bo kompletnie nie interesowałam się piłką. Ale bardzo mi się spodobał. Dostrzegłam, że jest blisko związany z rodziną i że jest dżentelmenem. Wpadłam po uszy

- wspominała w jednej z rozmów z "W Magazine".

Zazwyczaj tak medialne związki głośno się zaczynają i szybko rozpadają. Jednak nie w przypadku tej dwójki. Victoria i David szybko się w sobie zakochali, a o zaręczynach poinformowali na wspólnej konferencji prasowej. Victoria prezentowała wtedy z dumą swój pierścionek z diamentem.

"Byliśmy bardzo młodzi, ale właśnie tego pragnęliśmy"

Kilka miesięcy po zaręczynach ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka i choć byli wówczas młodzi, natychmiast podjęli decyzję, że chcą mieć jeszcze większą rodzinę. Uważali, że to właśnie ona jest sensem życia. - Oczywiście byliśmy z Victorią bardzo młodzi, gdy urodził się Brooklyn. Miałem ledwie 24 lata. Ale właśnie tego pragnęliśmy - wyznał David w wywiadzie dla serwisu "The Father Hood". Victoria przez lata powtarzała natomiast, że macierzyństwo jest jej powołaniem.

4 lipca 1999 roku, czyli dwa lata po pierwszej randce i kilka miesięcy po narodzinach syna, stanęli na ślubnym kobiercu. We wrześniu 2002 roku powitali na świecie drugiego syna.

 

"Z każdego kryzysu wychodzimy silniejsi i szczęśliwsi"

Jednak wiosną 2004 roku siła miłości Victorii i Davida została po raz pierwszy wystawiona na bardzo poważną próbę. Tabloidy rozpisywały się wówczas o rzekomym romansie piłkarza z jego asystentką, Rebeccą Loos. Następnie modelka Sarah Marbeck powiedziała w "News of the World", że Beckham romansował z nią przez kilka miesięcy, a także Danielle Heath, która również miała się z nim spotykać. W tym czasie Victoria zniknęła z mediów i nie komentowała żadnych pogłosek. David Beckham twierdził natomiast, że stawiane mu zarzuty są absurdalne.

Wbrew temu, co może się wydawać, tworzymy zwyczajną rodzinę. Jesteśmy z żoną szczęśliwi. Oczywiście zdarzają nam się różnice zdań jak w każdym małżeństwie. Jednak cokolwiek by się działo, wiem, że bezgranicznie kocham żonę

- oświadczył wówczas David podczas konferencji, a 20 lutego 2005 roku małżeństwo powitało na świecie trzeciego syna.

Wspólnie zdołaliśmy przez to przejść. Nikt nie powiedział, że małżeństwo to bułka z masłem. Na naszej drodze zdarzają się przeszkody. Ale udaje nam się je pokonać i z każdego kryzysu wychodzimy silniejsi i szczęśliwsi. Teraz jest nam razem nawet lepiej niż wtedy, gdy się pobieraliśmy.

- powiedziała Victoria dwa lata później, we wspólnym wywiadzie dla amerykańskiego "W Magazine".

 

W lipcu 2011 roku Beckhamowie ponownie zostali rodzicami. Tym razem na świecie pojawiła się jednak pierwsza córeczka, która od razu stała się oczkiem w głowie taty. - To nie tak, że córki kocha się bardziej niż synów, po prostu kocha się je inaczej. Z chłopcami zawsze mogłem szaleć i nawet gdy któryś w czasie zabawy się uderzył, to w ogóle tego nie zauważał. A wystarczy, że Harper uderzy się delikatnie i już płacze. To mnie rozczula - przyznał David w jednym z wywiadów.

 

Choć w mediach co jakiś czas pojawiają się plotki wieszczące Davidowi i Victorii Beckham rozwód. Oni, są ponad to i pokazują, że nawet w blasku fleszy i tak specyficznym miejscu jak show-biznes, prawdziwa miłość ma szanse przetrwać długie lata. Od ich ślubu minęły ponad 22 lata, a oni cały czas zapewniają, że tworzą udany związek, a czwórka ich dzieci jest dla nich absolutnym priorytetem.

Więcej o: