Patricia Kazadi na odważnym zdjęciu. Fani: "Jak ktoś hejtuje takie ciało?"

Patricia Kazadi postanowiła poodpowiadać na założenia swoich fanek i fanów na Instagramie. Przy okazji poruszenia tematu o samoakceptacji, opublikowała zdjęcie, na którym odsłoniła kawałek swojego ciała. - "I Bóg stworzył kobietę". Pracując przy Patrici, miał wyjątkowo dobry dzień - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy na vlogowaniu można zarobić? Tak, ale pamiętaj o kilku rzeczach

Patricia Kazadi jest jedną z popularniejszych artystek w Polsce, która spełnia się nie tylko w roli aktorki, czy wokalistki, lecz także kompozytorki oraz influencerki, prowadząc aktywnie swoje social media. Na Na Instagramie Patricię Kazadi obserwuje aktualnie ponad 258 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Gwiazda na swoim profilu porusza zarówno lekkie, lifestyle'owe tematy, jak i te poważniejsze, dotyczące np. samoakceptacji

Karolina Szostak pokazała zdjęcie z 2011 roku. Fani: 'Niezwykły przypadek Krzysztofa Ibisza' (zdjęcie ilustracyjne)Karolina Szostak pokazała zdjęcie z 2011 roku. Fani: "Niezwykły przypadek Ibisza"

Patricia Kazadi podzieliła się zmysłowym zdjęciem. "Jestem dumna z pracy, którą wykonałam"

Patricia Kazadi wzięła udział w popularnej ostatnio na Instagramie akcji prawda/fałsz. Polega ona na tym, że jej obserwatorki oraz obserwatorzy zostawiali artystce swoje założenia na jej temat, a ona potwierdzała daną rzecz lub zaprzeczała. Jedne z założeń dotyczyło tego, że Patricia kocha siebie i akceptuje w 100 proc. - Jestem dumna z pracy, którą wykonałam i siły, która pozwoliła mi przejść przez wiele doświadczeń w bardzo młodym wieku. I czuję ogromny progres na polu priv i zawodowym. Zdarza się jeszcze czasami, że zdanie na mój temat innych osób potrafi zachwiać moją stabilność w poczuciu własnej wartości. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się to przepracować - odpowiedziała, dołączając zdjęcie, które później opublikowała na profilu.

Fajna rozmowa się wywiązała u mnie na storkach. Zapraszam. Nawiązując do niej i tematu self love. Na waszą prośbę ta fotka wjeżdża na feed

- napisała pod fotografią.

 

Agata Rubik zważyła się na oczach fanów. Gubi kilogramy ekspresowo! Jak to robi? (zdjęcie ilustracyjne)Agata Rubik zważyła się na oczach fanów. Gubi kilogramy ekspresowo! Jak to robi?

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od fanek oraz fanów:

Wooow, aleee boooskoo
"I Bóg stworzył kobietę". Pracując przy Patrici, miał wyjątkowo dobry dzień
Wow jaka stylówa, niczym Kleopatra, pięknie
Piękna, kobieca
O mamo! A niech gadają! Zaślepieni są nienawiścią i zazdrością
Nadal nie rozumiem tego zamieszania wokół twojego wyglądu. Jak ktoś hejtuje takie ciało, zmysłowe, naturalne i piękne

- czytamy.

Więcej o: