David Beckham zdradza, że jego żona od 25 lat je codziennie to samo. "Tylko raz spróbowała czegoś innego"

David Beckham w jednym z wywiadów zdradził, co je jego żona Victoria Beckham. Okazuje się, że projektantka ma bardzo okrojone menu i od 25 lat na jej talerzu ląduje to samo. Jesteście ciekawi, co to? Przekonajcie się sami!

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

David Beckham wziął podcaście River Cafe Table 4, gdzie zdradził kilka smaczków ze swojego życia. Nie zbrakło również szczegółów dotyczących jego żony Victorii Beckham, która jak się okazuje, ma dość restrykcyjne podejście do jedzenia. Zupełnie innego zdania jest były piłkarz, który stwierdził: - "Dość emocjonalnie podchodzę do jedzenia i wina, kiedy jem coś wspaniałego, chcę, żeby wszyscy tego spróbowali."

Zobacz wideo Czy na vlogowaniu można się dorobić? Można, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach

Victoria Beckham od 25 lat je codziennie to samo 

Sylwetka Victorii Beckham zachwyca. Gwiazda od lat jest w świetnej formie. Jej mąż postanowił zdradzić, że w głównej mierze to zasługa tego, co ląduje na talerzu Beckham. Zaskakujące jest jednak to, że projektantka od 25 lat je na kolacje zawsze to samo. 

Odkąd kiedy ją znam, Victoria je tylko grillowane ryby i warzywa gotowane na parze. Bardzo rzadko są od tego odstępstwa.

Jak sam przyznał, pamięta tylko jedną sytuację, kiedy Victoria Beckham zjadła coś innego. -"Nie pamiętam, co to było, ale wiem, że nie jadła tego dawna." Sytuacja miała miejsce gdy gwiazda była w ciąży z córką Harper. 

Patricia Kazadi na odważnym zdjęciu. Fani: 'Jak ktoś hejtuje takie ciało?' (zdjęcie ilustracyjne) Patricia Kazadi na odważnym zdjęciu. Fani: "Jak ktoś hejtuje takie ciało?"

Jak wygląda dieta Victorii Beckham? 

Gwiazda wielokrotnie w wywiadach opowiadała o swojej diecie. Czego absolutnie nie znajdziecie na jej talerzu? Victoria nie zje niczego, co zostało przygotowane na oleju lub maśle, nie ma  również mowy o żadnych sosach. Beckham nie je także czerwonego mięsa i nabiału. W podcaście River Cafe Table 4 wyznała, że czasem pozwala sobie na kromkę ciemnego pieczywa z solą, a w swoje urodziny je kawałek tortu przygotowanego z owoców. 

Victoria Beckham każdy dzień zaczyna od dwóch łyżek stołowych octu jabłkowego, następnie wypija szklankę ciepłej wody ze świeżo wyciśniętą cytryną. W domu rodzina nazywa ją "zielonym potworem", dlatego że uwielbia pić zielone smoothie przygotowane z jabłek, kiwi, cytryny, szpinaku, brokułów i nasion chia. 

Chodzą też słuchy, że Beckham je codziennie trzy, cztery awokado i to dzięki nim może pochwalić się tak piękną i gładką cerą. Wypróbujecie któryś z jej trików? 

Ewa Farna zaskoczyła swoją metamorfozą: 'Wepchnęli mnie w rozmiar 36' (zdjęcie ilustracyjne) Ewa Farna szczerze o samoakceptacji. "Przeprosiłam swoje ciałko, że w nie zwątpiłam"

Więcej o: