Dowiedziała się o romansie narzeczonego z jej najlepszą przyjaciółką. Zemsta stała się hitem

Pewna użytkowniczka TikToka dowiedziała się, że jej narzeczony zdradza ją z jej przyjaciółką. Postanowiła więc się na nich zemścić. Jej oryginalny pomysł spodobał się internautom.

Więcej ciekawych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo

Użytkowniczka TikToka Stir of Beauty w pełni ufała swojemu narzeczonemu oraz najlepszej przyjaciółce. Niestety pewnego dnia dowiedziała się o ich romansie. Początkowo była tym faktem załamana. Wcześniej ona i jej partner zaręczyli się i planowali ślub. Co istotne, mężczyzna oraz jego kochanka nie wiedzieli o tym, że ich romans wyszedł na jaw. 

Po czasie Tiktokerka postanowiła ukarać niewiernego mężczyznę oraz swoją byłą przyjaciółkę. Jej filmik na TikToku obejrzało już kilka milionów osób, a o historii zrobiło się głośno w mediach.

"By wszyscy dowiedzieli się, jaka to osoba"

Zdradzana kobieta skontaktowała się z firmą jubilerską, która zajmuje się grawerowaniem biżuterii i zamówiła dwa identyczne naszyjniki. Co ważne, na każdym z nich miał znaleźć się inny napis. Poprosiła także o to, by praca nad biżuterią została nagrana.

Dowiedziałam się, że narzeczony zdradza mnie z moją przyjaciółką. Zbliżają się jej urodziny, dlatego chcę podarować jej naszyjnik, by wszyscy dowiedzieli się, jaka to osoba. Czy możesz napisać: "Jesteś zdzi**"? Z kolei na drugim napisz, proszę: "Pier**l się". Ten będzie dla mojego narzeczonego

- napisała w wiadomości e-mail. 

Nagranie Tiktokerki szybko stało się viralem. Historia zbulwersowała wiele osób. Dlatego też w komentarzach możemy przeczytać między innymi, że kobieta dobrze postąpiła mszcząc się na byłym partnerze i przyjaciółce. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: