Ta torebka Victoria's Secret jest na wyprzedaży. Zapłacisz za nią 50% mniej! Podobne w sklepie Zara

Jeżeli maży ci się markowa torebka w niskiej cenie musisz wiedzieć, że ta torebka Victoria's Secret jest na wyprzedaży! Podobne modele dostępne są też w sklepach Zara i Reserved.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Torebka to jeden z ulubionych dodatków kobiet. Każda miłośniczka mody posiada w swojej kolekcji, chociaż kilka modeli. Jeżeli chciałabyś powiększyć swoją garderobę o torebkę marki Victoria's Secret, masz na to szanse. Jeden z kultowych modeli jest aktualnie na wyprzedaży. W sklepach Zara i Reserved czekają podobne modele.

Zobacz wideo Sekret torebki od Louis Vuitton - jej przeznaczenie miało być inne!

Ta torebka Victoria's Secret jest na wyprzedaży. Zapłacisz za nią 50% mniej!

Bestsellerowa torebka na ramię w stylowym, pomniejszonym rozmiarze pochodzi ze sklepu Victoria's Secret. Łańcuszek można wykorzystać do noszenia torebki na długim pasku lub jako nisko noszonej torebki na ramię. Od stóp do głów w aksamicie z naszym pikowaniem V-quilt ze złotym metalowym monogramem V. Teraz jest ona na wyprzedaży i kosztuje 154,67 zł.

TorebkaTorebka Victoria's Secret

Wyprzedaż Zara: torebka listonoszka teraz taniej. Jej cena została obniżona o 40%

Torebka typu listonoszka w stylu rockowym pochodzi ze sklepu Zara. Dodana do niej została ozdobna sprzączka, zamknięcie na magnes i wykończenie na podszewce. Model ten ma dwie komory wewnętrzne i pasek na ramię z metalowego łańcuszka. Jest możliwość użytkowania jej jako torebki listonoszki. Cena tego modelu wynosi teraz 79,90 zł.

torebka listonoszkatorebka listonoszka Zara

Reserved: pikowana torebka taniej. Posiada stylowy kolor

Kolejną propozycję znaleźliśmy w sklepie Reserved. Jest to torebka o prostokątnym fasonie, wykonana z materiału imitującego skórę. Główna komora zapinana na magnes i dodano do niej kieszonkę z przodu. Ponadto zastosowano w niej regulowany pasek z elementami łańcucha. Cena, jaką musimy za nią zapłacić to 59,99 zł.

torebkatorebka Reserved

Więcej o: