Anielskie liczby. Dlaczego 2 lutego 2022 roku to najbardziej magiczna data w roku?

Czy wiesz, czym są liczby anielskie? To powtarzające się jednakowe cyfry, które mają być wiadomością od naszych anielskich przewodników. Jedną z nich jest ciąg dwójek, z którym mamy do czynienia właśnie dziś - 2 lutego 2022 roku. Sprawdź, dlaczego uważany jest on za jeden z najbardziej magicznych dni w tym w roku.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Liczby anielskie, czyli ciągi jednakowych cyfr, mają być magicznym znakiem od naszych anielskich przewodników. Cyfry te niosą za sobą przesłanie, które może nam pomóc wykorzystać szansę od losu, czy też uniknąć niebezpieczeństwa.

Zobacz wideo

Magiczna data 02.02.2022 - najbardziej magicznym dniem w roku

Dlaczego data 02.02.2022 uważana jest za tak wyjątkową? Właśnie ze względu na anielską liczbę - 2222. Zgodnie z numerologią, dwójka symbolizuje dwoistość, partnerstwo, współpracę, miłość, a także empatię i równowagę. Dwójka otwiera więc nas na relacje z innymi, a jej energia krąży wokół akceptacji.

Natomiast, kiedy dwójka występuje w sekwencji, czyli np. w formie 222, oznacza to, że jej wibracje są zwielokrotnione. 2 lutego jest więc dniem, w którym warto skupić się na relacjach z innymi ludźmi. Otworzeniu się na nowe związki, czy też naprawę starych relacji. To także czas, który sprzyja osiąganiu wewnętrznej harmonii - warto więc poświecić go na medytację i zrozumienie własnych uczuć.

Co ważne - 2 lutego 2022 będzie pierwszą z trzech ostatnich dat z trzema dwójkami w tym stuleciu. Taka sytuacja powtórzy się w tym roku jeszcze dwukrotnie - 20 i 22 lutego. Poprzednio energia do podobnych sytuacji doszło w roku 2000, 2002 i 2020. Z kolei następnym razem powtórzy się to dopiero 2 lutego 2222 roku.

Więcej o: