Rihanna i Asap Rocky będą mieli dziecko. Gigi Hadid sugeruje, że będą bliźniaki?!

Niedawno świat obiegła informacja, że Rihanna i Asap Rocky będą mieli dziecko. Para długo ukrywała swój związek i chyba nikt się nie spodziewał, że już wkrótce na świecie pojawi się ich potomek. Piosenkarka na Instagram wrzuciła nowe zdjęcie, a pod postem pojawił się komentarz Gigi Hadid, który wstrząsnął fanami Riri.

Więcej o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Tego nikt się nie spodziewał. Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie Rihanny i Asapa Rockiego, które potwierdziło plotki, że para spodziewa się dziecka. Zakochani przez jakiś czas ukrywali swój związek, jednak czujni fani od dawna wiedzieli, że jest coś na rzeczy. Co jakiś czas w sieci pojawiały się plotki na temat rzekomej ciąży Rihanny, ale gwiazda tego nie potwierdzała. Część z fanów zauważyła, że piosenkarka od dłuższego czasu nosi obszerne ubrania, co jeszcze bardziej pasowało im do ukrywania ciąży. Okazało się, że już wkrótce Rihanna i Asap Rocky rzeczywiście zostaną rodzicami. 

Zobacz wideo

Rihanna pokazała nowe zdjęcie w ciąży 

Na Instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zupełnie nowe zdjęcie Rihanny w ciąży. Tym razem piosenkarka wrzuciła fotkę z ciążowym brzuchem z łazienki. Nie da się ukryć, że Rihanna wygląda naprawdę pięknie. Jak możecie się domyślać, pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób wciąż nie może uwierzyć w to, że ich idolka wkrótce zostanie mamą. Zdjęcie skomentowała również jedna z najpopularniejszych modelek świata, Gigi Hadid. Jej komentarz zasiał ziarno niepewności, bo gwiazda napisała tak: 

Trzy aniołki!

Wiele osób zaczęło się zastanawiać, o co chodzi. Czy trzy aniołki to Rihanna, Asap Rocky i dziecko, czy może Gigi Hadid właśnie ogłosiła światu, ze Rihanna jest w ciąży bliźniaczej? Rihanna nie odpowiedziała na ten komentarz, więc na ten moment nie wiemy, jaka jest prawda. 

 

Zrobiła takie same zakupy jak w 2017 r. i porównała paragony. 'Smutne, ale prawdziwe' (zdjęcie ilustracyjne) Zrobiła takie same zakupy jak w 2017 r. i porównała paragony. "Smutne, ale prawdziwe"

Rihanna i Asap Rocky - historia związku 

Plotki o związku Rihanny z raperem Asapem Rocky powracały jak bumerang. Para wielokrotnie była widywana razem, jednak przez dłuższy czas żadne z nich nie potwierdzało rzekomego związku. Aż do 2020 roku. To właśnie wtedy oficjalnie Rihanna i Asap Rocky potwierdzili, że są razem. Długo jednak trzeba było czekać na pierwsze wspólne wyjście. Dopiero we wrześniu 2021 roku pojawili się wspólnie na czerwonym dywanie podczas Met Gali. Na początku 2022 roku ogłosili światu, że spodziewają się dziecka. 

Ani Rihanna, ani Asap Rocky nie zdradzili jakiej płci będzie ich dziecko i czy rzeczywiście, tak jak sugeruje Gigi Hadid w komentarzu na Instagramie, będą to bliźniaki. 

Narzeczony zdradził ją z przyjaciółką Dowiedziała się o romansie narzeczonego z jej przyjaciółką. Zemsta stała się hitem

Więcej o: