Joanna Koroniewska szczerze o operacji powiększenia biustu: "Nie kumam tego ciśnienia"

Joanna Koroniewska wzięła udział w popularnej ostatnio akcji na Instagramie i poodpowiadała na założenia fanek i fanów na swój temat. Jedno z nich dotyczyło operacji biustu. Aktorka wyznała, co myśli na ten temat. - To my same sobie to robimy - stwierdziła.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazda o wielu talentach tylko nas wpuściła do swojego domu. "Jesteście pierwsi"

Joanna Koroniewska jest jedną z bardziej aktywnych na Instagramie gwiazd polskiego show-biznesu. Profil aktorki obserwuje obecnie ponad 633 tysięcy internautek oraz internautów, z którymi ta regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także w pewnym stopniu prywatnego. Nie da się ukryć, że szczerość, dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru, którym Joanna Koroniewska wyróżnia się w mediach społecznościowych sprawia, że grono stałych obserwatorek i obserwatorów nieustannie się powiększa.

Joanna Koroniewska chciałaby zrobić sobie operację biustu? "Pytam po co?!"

Joanna Koroniewska wzięła ostatnio udział w popularnej zabawie na Instagramie, która polega na tym, że internauci oraz internautki wysyłają swoje założenia na temat danej osoby, a ta odpowiada, czy jest to prawda, czy może jednak fałsz. Joanna Koroniewska udostępniła zatem na InstaStories okienko do wpisywania założeń, a na wybrane postanowiła odpowiedzieć. Wśród założeń pojawił się m.in. temat wychowywania dzieci, związku z Maciejem Dowborem czy remontu mieszkania. Oprócz tego nie zabrakło również pytania o (cały czas dość kontrowersyjne w naszym kraju) operacje plastyczne.

Chcesz zrobić operację biustu

- padło w jednym ze stwierdzeń.

Ale po co?! Kocham biegać i z moimi mi wygodniej. Nie kumam tego ciśnienia na większy biust. To pytanie zadała kobieta i wiem, że my same sobie to robimy. Stawiamy wobec siebie i innych często chore wymagania. Pytam po co?!

- odpowiedziała Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska szczerze o operacji powiększenia biustuJoanna Koroniewska szczerze o operacji powiększenia biustu https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Więcej o: