Doda pokazała zdjęcie sprzed lat. "Królowa hebanu i pazurów, które wyrwą ci serce"

Doda podzieliła się na Instagramie porównaniem dwóch swoich zdjęć. Jedno zostało zrobione kilkanaście lat temu, drugie natomiast jest kadrem z jej filmu. - Kiedyś byłaś postrzegana za "chamkę" i synonim obciachu. Teraz uszlachetniłaś się. Żałosne białe kozaczki z futerkiem zastąpiłaś klasą i szykiem - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Doda jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, której popularność nie słabnie mimo upływu lat. Ku uciesze ogromnej rzeszy fanek i fanów, artystka aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,2 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie ma wątpliwości, że dla wielu obserwujących ją kobiet, Doda jest obecnie wzorem oraz ogromną inspiracją i uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Jak natomiast było na początku jej kariery?

Patricia Kazadi na odważnym zdjęciu. Fani: 'Jak ktoś hejtuje takie ciało?' (zdjęcie ilustracyjne) Patricia Kazadi na odważnym zdjęciu. Fani: "Jak ktoś hejtuje takie ciało?"

Doda pokazała zdjęcie sprzed lat. "Takie były czasy na szczęście większość z nas pożegnała ten trend"

Patrząc teraz na zdjęcia Dody sprzed kilkunastu lat, wiele osób pomyśli sobie kicz i tandeta. Sama Doda wygląda teraz zupełnie inaczej, a jej stylizacje są szykowne i osadzone w najnowszych trendach. Przed laty jednak wizerunek Dody robił prawdziwą furorę, a sama artystka przyznała w urodzinowym kwestionariuszu magazynu "Party", że jej styl 15 lat temu "to był taki sztos" i "każdy chciał tak wyglądać". Ostatnio Doda opublikowała na Instagramie porównanie dwóch zdjęć, na których widać, jak bardzo się zmieniła. - Nie paliłam od dekady i to się nie zmieni bo nie znoszę fajek. Rzuciłam papierosy ponad 10 lat temu, w filmie był fake - przyznała.

 

Joanna Koroniewska szczerze o operacji powiększenia biustu: 'Nie kumam tego ciśnienia' (zdjęcie ilustracyjne) Joanna Koroniewska szczerze o powiększaniu biustu: "Nie kumam tego ciśnienia"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Cieszę się, że Tej Doroty z przed 10 lat już nie ma. Bogu dzięki, że się zmieniłaś. (...) Wulgarna Doda z niewyparzoną buzia, która w d***e ma wszystko. A teraz po latach... OMG jesteś innym człowiekiem. Piękna, zdystansowana, świadoma siebie, w cudowny sposób pokazujesz swoje piękno i seksapil. Wygląda to smacznie i tak inspirująco. Tu na prawdę widać ciężką pracę. Teraz mówisz zupełnie inaczej, widać życiowa mądrości i przemyślane wypowiedzi
Solarium było modne. Takie były czasy na szczęście większość z nas pożegnała ten trend
I te tipsy, ale historia
Ty wyglądasz teraz jeszcze młodziej niż kiedyś
Kiedyś: Królowa hebanu i pazurów, które wyrwą ci serce i spojrzenia wypalającego wasze mózgi
Im starsza tym piękniejsza 
Przeszłaś długa drogę. Kiedyś byłaś postrzegana za "chamkę" i synonim obciachu. Teraz uszlachetniłaś się. Żałosne białe kozaczki z futerkiem zastąpiłaś klasą i szykiem. Wspaniale było obserwować jak dojrzewasz

- czytamy.

Więcej o: