Katarzyna Skrzynecka wrzuciła zabawny filmik z mężem. "Małżeństwo kondom"

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim instagramowym profilu zabawny filmik. -"Najpiękniejsza para miesiąca" - zatytułowała nagranie. Fani są zgodni, że poczucie humoru Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża jest na najwyższym poziomie.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Katarzyna Skrzynecka wspólnie z mężem Marcinem Łopuckim odpoczywała we włoskich kurortach narciarskich. To właśnie w Alpach nagrali zabawne wideo, które rozśmieszyło ich fanów niemalże do łez. Para na filmiku ma na sobie typowe narciarskie stroje i to właśnie one stały się obiektem ich drwin. 

Postanowiliśmy zgłosić się z małżonkiem do konkursu na najładniejszą, polską parę. 

- mówi na filmiku Katarzyna Skrzynecka.

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka ma do siebie dystans 

Cóż, nie da się ukryć, że Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki naprawdę mają do siebie dystans. W strojach narciarskich wyglądają dość zabawnie. Zresztą zastanówmy się, jak każdy z nas wygląda na stoku. Zwykle wybieramy stroje, które niekoniecznie są zbyt urodziwe, ale jest nam w nich po prostu ciepło. Do takiego elementu garderoby z pewnością zalicza się tzw. kominiarka narciarska, którą widzimy na załączonym nagraniu. 

Najpiękniejsza para miesiąca. Nasz przyjaciel na wyjazdach narciarskich powiada: 'Bez mojego stylisty nie ściągam kasku!'. Ma rację. Mocno śnieży. Mocno wieje. Się siedzi czasem trochę w bazie. 

- napisała pod zabawnym filmikiem.

 

Doda pokazała zdjęcie sprzed lat. 'Królowa hebanu i pazurów, które wyrwą ci serce' (zdjęcie ilustracyjne) Doda pokazała zdjęcie sprzed lat. "Królowa hebanu i pazurów, które wyrwą ci serce"

Fani są zachwyceni! W komentarzach nie szczędzą komplementów dla pary: - "Jesteście najpiękniejszą parą narciarską miesiąca" - piszą.

Takich trzech jak was dwóch to nie ma ani jednego.
Kocham ten dystans i luz.
Szacunek za dystans do siebie.
Pani Kasiu, nawet w tych 'czapkach' wyglądacie pięknie. A najważniejsze, że humor was nie opuszcza i widać wasze uczucie.

- dodają inni. 

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem od 2009 roku

Para powiedziała sobie "tak" na ślubnym kobiercu w 2009 roku. Dwa lata później powitali na świecie swoją córkę Alikię. Katarzyna Skrzynecka ma również świetny kontakt z córką z poprzedniego związku obecnego męża, Paulą. Nie raz już mogliśmy zobaczyć obie w social mediach gwiazdy.

Zofia Zborowska w nowej fryzurze. Po brązie nie ma już śladu! Przeszła spektakularną metamorfozę (zdjęcie ilustracyjne) Zofia Zborowska miała nowotwór w czasie ciąży. "Na szczęście skończyło się dobrze"

Więcej o: